فرانسه به دنبال تجدید ساختار بدهی است روزنامه العنبا

[ad_1]

فرانسه قصد دارد با استفاده از مکانیزم جدید به عنوان بخشی از تلاش های خود برای محدود کردن تأثیرات پایدار بیماری همه گیر ویروس کرونا در اقتصاد فرانسه ، بدهی مشاغل کوچک را بازسازی کند.

انتظار می رود در هفته های آینده ، وزیر دارایی فرانسه ، برونو لو مایر ، سازوکار جدیدی را برای تعیین اینکه کدام شرکت ها قادر به موفقیت در طولانی مدت هستند ، رونمایی کند ، اما با مشکلات کوتاه مدت مواجه هستند و ممکن است نیاز به بازسازی بدهی های خود داشته باشند.

طبق این چشم انداز ، ل مایر صنعت هواپیمایی را واجد شرایط دریافت کمک های دولتی دانست.

لو مر در بازدید از فرانسه مرکزی گفت: “من نمی خواهم هیچ شرکت خوبی به دلیل بحران اقتصادی سقوط کند.” این اقدام شکاف بین وضعیت دشوار برخی از شرکت ها در حال حاضر و بهبود اقتصادی حاصل از آن را مرتفع خواهد کرد. بعداً ”

مکانیسم جدید با توجه به اخطارهای افزایش موج ورشکستگی در حالی که دولت های اروپایی حمایت مطلق خود را از شرکت ها در طول بحران انجام می دهند ، هشدار می دهد.

تاکنون فرانسه بیش از 20 میلیارد یورو (24.2 میلیارد دلار) برای اصلاح بودجه شرکت ها علاوه بر بیش از 130 میلیارد یورو ضمانت وام برای شرکت ها در زمان بحران فراهم کرده است.

لو مر گفت سازوکار جدید بازسازی بدهی می تواند از هزاران شغل مشاغل کوچک در تمام مناطق فرانسه محافظت کند.

اخبار بلومبرگ گفت که لمر هیچ جزئیاتی در مورد نحوه اجرای سازوکار یا سود شرکت ها از بودجه عمومی اعلام نکرد.

لو مر گفت: “من به عنوان وزیر دارایی تضمین می كنم كه هر كاركنی كه در هر شركت قابل دوام حفظ شود ، حفظ خواهد شد … این مستلزم مداخله فوری با سازوكارهای جدید است.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *