عضو کمیته واکسیناسیون آلمان مخالف است روزنامه

[ad_1]

یکی از اعضای کمیته دائمی واکسیناسیون در آلمان مخالفت خود را با “کمپین عمومی” برای واکسیناسیون کودکان در برابر کرونا اعلام کرد.

کریستین بوگدان ، ایمونولوژیست در بیانیه ای برای روزنامه آلمانی Nürnberger Nachrichten گفت: “بنابراین توصیه نمی شود که فقط یک واکسیناسیون را توصیه کنید فقط به این دلیل که از نظر اجتماعی یا سیاسی قابل قبول به نظر می رسد.”

در همان زمان ، بوگدان گفت که اثر واکسن برای کودکان و نوجوانان ثابت شده است و “اما اطلاعات کافی در مورد عوارض جانبی وجود ندارد” ، با اشاره به اینکه پاسخ ایمنی کودک ممکن است با بزرگسالان متفاوت باشد و بنابراین بیشتر است نیاز دارد. “داده”.

بوگدان توضیح داد که موسسه پاول-ارلیچ ، به عنوان مثال ، “نشانه هایی از افزایش میوكاردیت در ارتباط با واكسیناسیون ، به ویژه در میان جوانان است.” “من نمی خواهم نگرانی ایجاد كنم ، اما ما به داده ها نیاز داریم و نباید شروع كنیم یک کمپین برای واکسیناسیون “مشترک کودکان.”

بوگدان گفت که هدف باید اول و مهمترین چیز این باشد که واکسیناسیون برای محافظت از افراد در معرض خطر بیماری یا مرگ موثر باشد ، “اما واکسیناسیون کودکان فقط برای محافظت غیرمستقیم برای دیگران شاخص کافی برای واکسیناسیون نیست”. آنچه به عنوان مصونیت گله شناخته می شود. همچنین ممکن است بدون استفاده از واکسیناسیون کامل برای کودکان ، میزان واکسیناسیون بین 70 تا 80٪ باشد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *