عربستان سعودی خدمات توسعه الکترونیکی را راه اندازی می کند روزنامه

[ad_1]

وزارت امور خارجه عربستان سعودی ، با هماهنگی وزارت کشور و وزارت دارایی ، یک سرویس الکترونیکی راه اندازی کرده است که به بازدیدکنندگان خارج از پادشاهی اجازه می دهد اعتبار ویزای استفاده نشده خود را که در مدت تعلیق منقضی شده است تمدید کنند در زمینه اقدامات پیشگیرانه در برابر شیوع ویروس کرونا.

به گفته آژانس خبری سعودی ، این وزارتخانه توضیح داد که این سرویس برای بازدیدکنندگان از 20 کشور است که قبلاً در 2 فوریه 2021 اعلام شده بود ، به عنوان بخشی از تلاش های دولت پادشاهی برای کاهش اثرات اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با بیماری همه گیر ویروس کرونا.

وی اظهار داشت که این خدمات بدون پرداخت هزینه یا جبران خسارت مالی برای این تمدید ارائه می شود و تمدید این برنامه تا 31 ژوئیه 2021 خواهد بود و بازدیدکنندگان خارج از پادشاهی می توانند از خدمات استفاده کرده و با ورود به سیستم ویزای خود را تمدید کنند. در بستر خدمات الکترونیکی ویزا وزارت.

در تاریخ 2 فوریه ، وزارت کشور عربستان سعودی تعلیق موقت ورود غیر شهروندان ، دیپلمات ها و خانواده های آنها را برای کسانی که از 20 کشور به این کشور می آیند ، اعلام کرد (آرژانتین ، امارات ، آلمان ، ایالات متحده ، جمهوری اندونزی ، ایرلند ، ایتالیا ، پاکستان) ، برزیل ، پرتغال و پادشاهی). ایالات متحده آمریکا ، ترکیه ، آفریقای جنوبی ، سوئد ، کنفدراسیون سوئیس ، فرانسه ، لبنان ، مصر ، هند و ژاپن).[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *