ظهور بیت کوین ، مدیر عامل تسلا ، ایلان ماسک و دارک وب این مشکل را از دست نمی دهند؟

[ad_1]

بزرگترین اطلاعات جهان در مورد حسابهای مبادله ارز رمزنگاری Binance و برخی از اطلاعات مشتری برای تسلا ، سازنده ماشین الکتریکی ، یک شبکه تاریک را فاش کرد
مجرمان سایبری فعال در شبکه تاریک ، مشکلات جهانی و مشکلات سازندگان ، و سو crimes استفاده از جنایات را بدون از دست دادن آنها انجام می دهند

[보안뉴스 권 준 기자] از آنجایی که اخیراً ارزش ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین افزایش یافته است ، تمرکز بر روی الون ماسک ، مدیرعامل تسلا ، سازنده خودروهای الکتریکی است که برای تقویت آن بسیار تلاش کرده است. با انعکاس این مسئله ، مشخص شد که اطلاعات حساب مبادله ارزهای رمزپایه و اطلاعات حساب مشتری تسلا یکی پس از دیگری در Dark Web کشف شده است.

اطلاعات اطلاعات مربوط به حساب کاربری Binance ، بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده در جهان در وب تاریک[이미지=NSHC]

طبق DarkTracer ، پلت فرم هوش وب تاریک NSHC ، یک متخصص امنیت بیش از 1200 اطلاعات حساب را پیدا کرده است که می تواند بیش از 80٪ از بزرگترین ارز رمزنگاری شده در جهان ، Binance را وارد کند. شناخته شده است که اطلاعات حساب درز شده شامل شناسه کاربری و رمز عبور ، تاریخ انقضا و آدرس IP کاربر است.

تصور می شود این به دلیل افزایش قیمت ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین ، نماینده ارز رمزنگاری شده بیش از 50 میلیون وون باشد و جنایتکاران اینترنتی برای سرقت ارز رمزنگاری شده براساس حساب های مصرف کننده در بورس اوراق بهادار فعال شده است.

نه تنها که. چندی پیش ، مدیر عامل تسلا ، ایلان ماسک ، که ارزش ارزهای رمزنگاری شده را به عنوان علامت گذاری بیت کوین در SNS خود ستود تا مدارکی در مورد رشد سریع بیت کوین ارائه دهد ، و تسلا ، که بیت کوین را به مقدار زیاد خریداری می کند ، گفت آنها از ارز رمزپایه استفاده می کنند به عنوان روش پرداخت مجرمان اینترنتی فعال در شبکه تاریک نیز توجه ها را به خود جلب می کنند. به گفته Dark Tracer ، معلوم می شود که بیش از 300 حساب اطلاعات شخصی حساس خریداران تسلا از طریق شبکه تاریک مورد معامله قرار می گیرد.

به همین ترتیب ، مجرمان سایبری که در شبکه تاریک فعالیت می کنند ، آماده استفاده از جرایم اینترنتی هستند بدون اینکه مشکلات عمده و مشکلات سازندگان در دنیا مانند بیت کوین ، تسلا و ایلان ماسک را از دست دهند. بنابراین ، به نظر می رسد کره ای ها با استفاده از صرافی رمزنگاری Binance یا مشتریان کره ای که تسلا را خریداری کرده اند ، باید توجه ویژه ای داشته باشند تا با تقویت حاکمیت ، مانند تغییر اطلاعات حساب ، از آسیب جرایم سایبری جلوگیری کنند.

برای مرجع ، Dark Web به یک منطقه اینترنتی اشاره دارد که فقط با نرم افزارهای خاص مانند مرورگر Tor می توان به آن دسترسی داشت. بر خلاف Surface Web ، Deep Web منطقه ای از محتوا است که توسط یک سایت جستجوگر ضبط نمی شود. می توان گفت که بخشی از.

از وب تاریک نه تنها به عنوان اطلاعات شخصی به طور غیرقانونی درز کرده ، بلکه به عنوان پنجره ای برای توزیع محتوا یا اشیایی که به طور قانونی در کره توزیع نمی شوند ، استفاده می شود. علاوه بر این ، اشکال مختلف تجارت غیرقانونی نیز در شبکه تاریک اخیر محبوب است ، مانند ادعای حملات سایبری مانند هک یا فروش حقوق دسترسی به شبکه که هکرها برای حملات خود استفاده کرده اند.
[권 준 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *