ظرف یک سال از قانون انتقال مدنی ، “0 نفر” در سئول در حوادث رانندگی کودکان جان خود را از دست دادند

[ad_1]

سئول در حال تکمیل حذف 417 پارکینگ غیرقانونی خیابان در 48 مکان است

[보안뉴스 박미영 기자] با گذشت یک سال از اجرای قانون رژیم های مدنی ، سئول پارکینگ غیرقانونی خیابان ها در مقابل مدارس را کاملاً از بین برد و دوربین های کنترل سرعت را در سراسر شهر نصب کرد.

[사진=서울시]

طبق آژانس پلیس متروپولیتن در سئول ، در سال 2019 دو کودک در منطقه محافظت از کودکان در سئول رخ داده است ، اما سال گذشته رخ نداده است و تعداد تصادفات نیز از 114 در سال 2019 45 درصد کاهش یافته است. در 62 سال گذشته

در فوریه سال گذشته ، یک ماه قبل از قانون انتقال خصوصی ، این شهر “طرح جامع حمایت از کودکان در سئول” را ایجاد کرد تا تمام 417 پارکینگ خیابانی را که به طور غیرقانونی در مقابل همه مدارس ابتدایی سئول اداره می شوند ، به طور کامل از بین ببرد و همچنین تعریف این به عنوان یک پارکینگ و توقف کاملاً غیرقانونی برای خراب شدن است. برای نصب 100٪ دوربین های کنترل سرعت در کشور تا نیمه اول سال جاری ، از هر سه مدرسه دو مدرسه آنها را سال گذشته نصب کرده اند تا سرکوب 24 ساعته را اعمال کنند ، و این یک موفقیت بزرگ است در مناطق محافظت از کودکان.

دیگر به دلیل پارک غیرقانونی در منطقه کودکان سئول ، تصادفات کودک وجود ندارد
به گفته اداره راهنمایی و رانندگی ، آژانس مسئول تجزیه و تحلیل تصادفات جاده ای ، 28٪ از تصادفات در مناطق محافظت از کودکان سئول در سه سال گذشته توسط رانندگان ایجاد شده است که به دلیل مسدود شدن کودکان خردسال ، نتوانستند سریع آنها را پیدا کنند. در جاده

سئول نتوانست بلافاصله پارکینگ های خیابان را حذف کند ، اگرچه این کار غیرقانونی است زیرا فضای پارکینگ در اطراف مناطق مسکونی و مراکز خرید تا حد زیادی کوتاه بود. وی با برش 417 صفحه در 48 مکان ، وی اراده شدیدی را نشان داد که در هر صورت امکان پارک غیرقانونی در پرورشگاه ها وجود ندارد.

در ابتدا ، در حالی که پروژه حذف پارکینگ غیرقانونی خیابان برنامه ریزی شده بود ، انتظار می رفت ساکنان مناطق مسکونی فاقد فضای پارکینگ باشند ، اما پلیس و مناطق خودمختار با اطلاع قبلی کافی اقدام به مدیریت فعال سایت کردند و به راحتی پیش رفت علاوه بر این ، با بروز جدی حوادث و نگرانی های اجتماعی کودکان در مورد ایمنی کودکان ، همکاری فعال ساکنان محلی حاصل شد.

به ترتیب ، 38 میون از جمله Daegwang-cho ، Seongbuk-gu ، 110 میون ، از جمله Imun-cho ، Dongdaemun-gu و 16 میون ، از جمله بهترین مراکز کودکان در Yangcheon-gu ، قبلاً در نیمه اول سال گذشته کاهش یافته است همچنین حذف سریعاً انجام شد.

یک “دو مسیر زرد” در پارکینگ غیرقانونی خیابان نصب شده است و از جاده ها مانند روسازی استفاده می شود. به طور خاص ، مسیر دو برابر زرد اطلاع می دهد که پارکینگ و تعلیق غیرقانونی امکان پذیر است. مانند گذشته ، برای جلوگیری از توقف غیرقانونی خودرو و توقف وسایل نقلیه ، دید بیشتر شده و سیستم مدیریتی برای محافظت از ایمنی کودکان ضمن تشدید سرکوب ایجاد شده است.

علاوه بر این ، از ماه اوت گذشته ، یک “مسیر دوتایی زرد” تا جاده اصلی ، جایی که ورودی اصلی و دروازه های عقب مدارس ابتدایی واقع شده است ، نصب شده است و به عنوان یک منطقه ممنوع مطلق اداره می شود.

علاوه بر این ، سیستم گزارش شهروندی از طریق برنامه های کاربردی برای تلفن های هوشمند “گزارش شکایات هوشمند سئول” و “گزارش وزارت ایمنی و ایمنی عمومی” فعال می شود و بیش از 143 جریمه در ماه اعمال می شود. فقط در یک سال گذشته ، علیه 184000 پارکینگ و توقف غیرقانونی ، نصب 30 دوربین اضافی و همزمان کار با حدود 250 افسر پلیس مشترک اقدام کرده است.

به ویژه ، از آنجا که مجازات پارکینگ غیرقانونی در مناطق محافظت از کودکان در ماه مه سال جاری از دو به سه برابر بیشتر از اکنون افزایش یافته است ، سرکوب بیشتر گسترش می یابد ، در حالی که جو اجتماعی مبنی بر اینکه پارکینگ غیرقانونی در مناطق حفاظت شده کودکان کاملاً ممنوع است.

علاوه بر این ، این برنامه در نظر دارد برای به حداقل رساندن توقف جاده ها ، عرضه پارکینگ های عمومی برای مناطق محافظت از کودکان در مناطق مسکونی را افزایش دهد.

دو مدرسه از سه مدرسه ابتدایی سئول با دوربین های کنترل سرعت کار می کنند … به طور متوسط ​​بیش از 10 بار در سال نصب می شوند
در همین حال ، دوربین های کنترل سرعت متهم به اجرای پلیس و جریمه شدند ، اما به دلیل کمبود بودجه ، سالانه حدود 50 وسیله نقلیه در تمام جاده های سئول نصب می شد ، به طوری که تا سال 2019 ، 68 مدرسه از 606 مدرسه ابتدایی سئول نصب شده است. این فقط 11 درصد با 85 واحد است.

از سال 2018 ، مدت ها قبل از اصلاحیه قانون رژیم مدنی ، دولت شهر سئول طرحی را برای توسعه بودجه هر ساله برای نصب دوربین های کنترل سرعت در تمام مدارس ابتدایی و آماده سازی آن از قبل با مشورت پلیس و مناطق خودمختار تهیه کرده است. می تواند به سرعت برای همه مناطق پیش برود.

در نتیجه فقط در سال گذشته 484 واحد از جمله 417 مدرسه ابتدایی و دوربین های کنترل سرعت در 66٪ مدارس ابتدایی نصب شده است. با تکمیل بازرسی از تجهیزات و آغاز تحقیقات کامل در سال جاری ، سرعت اتومبیل های عبوری از منطقه حفاظت از کودکان سئول محدود خواهد بود. باید رعایت شود

علاوه بر این ، تا نیمه اول سال جاری ، تمام 189 مدرسه که هنوز دوربین های کنترل سرعت نصب نکرده اند ، قصد دارند با معرفی 100٪ آنها را نصب کنند و قصد دارند جاده های مقابل کودکستان ها و مهد کودک هایی را که خطر وجود دارد ، به طور فعال تعریض کنند. از حوادث

محدودیت سرعت محدود 20 ㎞ در ساعت ارتقا Project پروژه در منطقه مدرسه 532 در سئول
در حال حاضر ، “Safe Speed ​​5030” که سرعت را برای جاده های شریانی به 50 کیلومتر در ساعت و برای جاده های عقب 30 کیلومتر در ساعت را محدود می کند ، در سراسر کشور اعمال می شود. در صورت جاده های دشوار ، پروژه “منطقه 5 از نوع سئول” پروژه 532 “ارتقا می یابد تا سرعت مجاز را به 20 کیلومتر در ساعت کاهش دهد.

سال گذشته ، برای اولین بار در 33 مکان مانند Sinhyeon-cho در Jungnang-gu ، Gayang-cho در Gangseo-gu ، Daehyeon-cho در Seodaemun-gu ، Sinsa-cho در Eunpyeong-gu ، Sindorim-cho اعمال شد. ، گورو گو و دانگورو چو.

پروژه دانش آموزی منطقه 532 از نوع سئول در حال تبلیغ است تا کودکان بتوانند صاحب ترافیک اتومبیل شوند و ورود وسایل نقلیه به کوچه های مسکونی که نگهداری از پیاده روها به سختی امکان پذیر است را تا حد ممکن دشوار کند. اگرچه هنوز روشهای محدودی برای کاهش سرعت وسیله نقلیه در ابتدای پروژه وجود دارد ، این شرکت قصد دارد انواع مختلف پروژه ها را در منطقه 532 مدرسه سئول با بسیج موارد مشترک خارجی ، مشاوره های تخصصی و رقابت برای ایده های مدنی گسترش دهد.

پیشگیری از حوادث با بهبود امکانات شخصی منطقه تازه تعریف شده مدرسه بعد از دبستان ، مهد کودک و مرکز کودکان
تا پایان سال 2020 ، هزار و 751 منطقه حفاظت شده برای کودکان در سئول وجود دارد و 100٪ مدارس ابتدایی و کودکستان ها و مراکز کودکان بیش از 80٪ تعیین و اداره شده اند.

علاوه بر این ، برای اولین بار در سال گذشته ، محل اتصال بانکی در Daechi-dong ، Gangnam-gu و Junggye-dong ، Nowon-gu ، جایی که آکادمی ها در آن متمرکز هستند ، به عنوان مناطق حفاظت از کودکان شناسایی شده اند و علائم و نشانه گذاری جاده ها بهبود یافته برای گسترش منطقه. فقط در سال گذشته ، در مجموع 92 منطقه حفاظت از کودکان ، از جمله تعیین فشرده مدرسه ، تعیین شده است.

در همین حال ، استفاده از تسهیلات بزرگ به عنوان نهادهای عمومی در اولویت است و علی رغم قاچاق زیاد کودکان در منطقه آکادمی ، تعریف منطقه حفاظت از کودکان دشوار است ، زیرا موارد کمی وجود دارد که آکادمی های خاص به طور مستقیم اعمال می شوند.

دید پیشرفته به طوری که مناطق محافظت از کودکان به وضوح قابل شناسایی هستند … نصب فرش زرد و علائم LED
همچنین دید به میزان قابل توجهی بهبود یافته است تا رانندگان و عابران پیاده بتوانند منطقه حفاظت از کودکان را به وضوح شناسایی کنند. این به این دلیل است که صدای اجتماعی وجود داشت که باید محیط را بهبود بخشید تا مناطق محافظت از کودکان به راحتی شناسایی شوند ، زیرا در صورت تصادف منجر به مرگ ، بسته به سهل انگاری راننده حداقل سه سال حبس اعمال می شود. ، پس از اصلاح قانون مجازات های وزنی ویژه در مارس سال گذشته.

علائم LED در 414 مکان در ابتدا و انتهای منطقه حفاظت از کودکان برای تسهیل شناسایی حتی در شب نصب شده و فرش های زرد در 125 منطقه در مناطق انتظار برای مسیرهای پیاده روی نصب شده است. علاوه بر این ، چراغ های راهنمایی در 42 مسیر پیاده روی و بدون چراغ راهنمایی جدید ساخته شده و در همان زمان به رنگ زرد رنگی نصب شده بودند تا از دور رنگ ها به راحتی تشخیص داده شوند.

به منظور تبدیل شدن به یک منطقه محافظت از کودکان که از صفر حوادث مرگبار تا سال آینده فراتر نرود و صدمات جدی ایجاد نکند ، این شهرستان علت حادثه را در سال گذشته به طور کامل تشخیص داده و تجزیه و تحلیل حرفه ای از اثر بهبود برای توسعه اقدامات و پروژه هایی که شهروندان می توانند احساس کنند. او قصد دارد تحقیق و توسعه کند. علاوه بر این ، تا آغاز مدرسه ، آژانس پلیس سئول و 25 منطقه خودمختار برای تدوین یک برنامه جامع و ادامه سیاست ها از نزدیک با یکدیگر همکاری می کنند.

هوانگ بو یئون ، رئیس اداره ترافیک شهر سئول ، گفت: “ما به اقدامات عمیق تر برای ریشه کن کردن همه عواملی که امنیت عابر پیاده کودکان را به خطر می اندازد ، مانند سرعت غیر مجاز و پارک غیرقانونی ادامه خواهیم داد. با ایجاد فضای عابر پیاده سفری ایمن برای همه ایجاد خواهیم کرد. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *