صرافی ارز رمزنگاری شده Livecoin پس از سرقت دامنه توسط هکرها خاموش می شود

[ad_1]

صرافی ارز رمزنگاری شده LiveCoin روسیه تعطیلی خود را اعلام کرد. زیرا حمله هکرها صدمات جبران ناپذیری را وارد کرده است. او در حال حاضر در حال بازگرداندن پول به مشتریان است ، اما روند کار پیچیده است ، بنابراین زمینه وجود دارد. تلگرام حرکات بازپرداخت گروه مشتری را ردیابی می کند و فیشینگ بودن یا نبودن را اشتباه می گیرد.

[보안뉴스 문가용 기자] Livecoin ، ارز رمزنگاری شده روسیه بسته شد. Livecoin توضیح می دهد که این به دلیل حمله هکر بود. هکرها حتی موفق به ربودن دامنه در بورس اوراق بهادار شدند و بر اساس آن نرخ ارز رمزنگاری شده را دستکاری کردند. بنابراین ، در یک زمان ، 1 بیت کوین از 300000 دلار فراتر رفت. قیمت فعلی بازار حدود 24000 دلار است.

[이미지 = utoimage]

Livecoin در حال حاضر کانال رسانه ای خود را از livecoin.net به livecoin.news منتقل می کند. هنگام دسترسی به دامنه اصلی .net ، پیامی ظاهر می شود که به نظر می رسد توسط یک هکر باقی مانده است. “زمان تمام شد ، لایو کوین! امتحانش عالی بود ، Live Coin! اما اکنون دو روز دیگر باقی مانده است! “طبق Livecoin ، از دست دادن کنترل بر سرورهای آن پس از حمله سایبری گسترده ماه گذشته آغاز شد.

Livecoin از طریق یک وب سایت جدید اعلام کرد که کار خود را در 16 ژانویه متوقف می کند. دلیل آن این است که خسارات فنی و مالی این حمله بسیار زیاد است. طبق گفته های لایو کوین ، خسارت ناشی از این حمله هکرها بسته به قیمت بازار بین 33 تا 54 میلیون دلار است.

در این حالت وی گفت که ادامه کار دیگر امکان پذیر نیست و لایو کوین قصد دارد تمام پول موجود را به مشتریان خود بازگرداند و تجارت را به طور کامل تعطیل کند. Live Coin در فوریه سال گذشته به دلیل حملات هکرها به حالت تعلیق درآمد.

Livecoin در حال حاضر در حال بازگرداندن پول مشتریان برای بستن تجارت خود است. مشتریان می توانند از طریق ایمیل احراز هویت و تأیید شوند. در حال حاضر گفته می شود که از اطلاعاتی مانند نام کاربری و تاریخ ثبت نام استفاده شده در Exchange Coin Live استفاده می شود. مصرف کنندگانی که در این پرونده ضرر کرده اند می توانند تا 17 مارس مطالبه غرامت کنند. با این حال ، هیچ برنامه ای متعاقباً پذیرفته نشد

برای دریافت گواهینامه و جوایز باید اطلاعات زیر را در اختیار LiveCoin قرار دهید.
1) گذرنامه اسکن شده
2) داده ها برای اولین معامله
3) آدرس محل اقامت
4) عکس سلفی با وضوح بالا
5) تجهیزات مورد استفاده برای دسترسی به Live Coin
6) اولین فیلم برای بارگیری یک تراکنش

در نتیجه ، برخی از کاربران قادر به درخواست سریع نیستند ، اگرچه در حال حاضر غرامت دریافت می کنند. به این دلیل که همه اطلاعات درخواستی حساس و به اشتراک گذاری دشوار است. به همین دلیل ، برخی معتقدند که LiveCoin به دلیل درخواست اطلاعات بیش از حد ، در تلاش است تا درخواست بازپرداخت کمتری ارائه دهد.

علاوه بر این ، انتظار می رود تلاش برای فیشینگ و کلاهبرداری با استفاده از اخبار بسته شده Live Coin افزایش یابد. Livecoin همچنین به طور مستقیم کاربران را در این مورد هشدار داد. تمام اخبار غیر رسمی در مورد نام Livecoin جعلی بود ، بنابراین هشدار برای مراقبت از آن بود. در همان زمان ، او قاطعانه ادعا می کند که Livecoin هرگز در این جنایات و کلاهبرداری ها نقش نداشته است. “Livecoin در حال حاضر سازمانهای غیر رسمی را اداره نمی کند. پیوستن به گروهی از این دست مانند این است که خود را لو دهید. “

CoinTelegraph ، رسانه ای مربوط به ارز رمزنگاری شده ، گزارش داد که در اتاق گروهی از یک برنامه پیام رسان به نام Telegram ، یک حرکت گروهی بازپرداخت سکه های زنده در حال انجام است. با این حال ، هنوز مشخص نیست که آیا اتاق به درستی کار می کند یا بخشی از یک حمله جعلی یا فیشینگ است که Livecoin درباره آن هشدار داده است.

خلاصه 4 خط
1. Livecoin ، صرافی ارز رمزنگاری شده روسی به دلیل حملات هکرها بسته شد.
2. بعد از اینکه مهاجمین زیرساخت هایی مانند دامنه ها را به سرقت می برند ، نرخ ارز بصورت پوچ دستکاری می شود.
3. Livecoin در حال بازیابی است.
4- همچنین یک هشدار وجود دارد که ممکن است حملات مختلف فیشینگ و کلاهبرداری انجام شود.

[국제부 문가용 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *