صدور گواهینامه Naver و ارسال یکباره گواهی دانشگاه

[ad_1]

انواع گواهینامه ها برای 220 دانشجو محلی می توانند با گواهینامه Naver بصورت آنلاین صادر و ارائه شوند

[보안뉴스 이상우 기자] Naver (مدیر عامل شرکت هان سئونگ سوک) با فعال کردن خدمات صدور گواهینامه Naver و خدمات مستقر در دانشگاه ، با I & Tech (مدیر عامل Park Dong-ki) ، یک شرکت صدور گواهینامه قرارداد تجاری را امضا کرده است.

همزمان با این توافق نامه ، گواهینامه Naver برای مرکز صدور گواهینامه اینترنت تحت مدیریت I & Tec اعمال می شود. در آینده ، دانشجویان 220 دانشگاه کره ، از جمله دانشگاه کیونگی ، دانشگاه Dongguk و موسسه پیشرفته علوم و فناوری کره ، می توانند به راحتی با گواهینامه Naver گواهی دهند و انواع گواهینامه های علمی مانند گواهینامه های فارغ التحصیلی ، گواهینامه های ثبت نام ، ریزنمرات را دریافت کنند. ، و گواهینامه های فارغ التحصیلی.

Director مدیر اجرایی چپ ، من و پارک دونگ کی ، Naver Yoo Bong-seok ، مسئول تعمیر و نگهداری[사진=네이버]

در شرایطی که به دلیل کرونا 19 ، دروس غیر حضوری تمدید می شود ، دانش آموزان می توانند به راحتی و بدون حضور در مدرسه ، گواهینامه های مختلف را به صورت آنلاین دریافت کنند. انتظار می رود این توافق نامه تجاری ، کاربرد گواهی Naver مرتبط با گواهینامه های دانشگاه را بیشتر افزایش دهد. Naver قصد دارد از مارس گواهینامه Naver را برای ماشین های صدور گواهینامه بدون سرنشین نصب شده در 130 دانشگاه اعمال کند.

علاوه بر این ، Naver قصد دارد همکاری خود را با I & Tec گسترش دهد تا خدمتی فراهم کند که به دانشجویان امکان می دهد گواهی ثبت نام دانشجو را از برنامه Naver دریافت کنند و مستقیماً به موسسات مورد نیاز ارسال کنند. دانش آموزان می توانند گواهینامه ها را بدون نیاز به چاپ انواع گواهینامه ها روی کاغذ و ارسال مستقیم آنها ، به مدارس ، شرکت ها و سایت های شغلی در هر کجا که بخواهند ارائه دهند.

Naver Bong-Seok Yoo ، مدیر کل عملیات خدمات ، گفت: “ما اتحادیه ها را در مناطقی که می توان از گواهینامه های Naver استفاده کرد ، مانند مراجع صدور گواهینامه اینترنت و دستگاه های صدور گواهینامه ، گسترش خواهیم داد.” ما به تقویت انعطاف پذیری خدمات گواهینامه Naver ادامه خواهیم داد. تا بتواند از طریق ارگانیک متصل شود. “
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *