شهر گیمه ، بیشترین تعداد کارخانه های هوشمند در استان

[ad_1]

401 مکان در دو سال گذشته … 204 تکمیل شده ، 197 پیشرفته

[보안뉴스 박미영 기자] Gimhae City اعلام کرد که از 409 کارخانه هوشمند ، بزرگترین کارخانه کپنهاگ ، از سال 2019 تا 2020 به عنوان یک پروژه تأمین و توسعه هوشمند تشویق کرده است.

این شهر در حال اجرای یک پروژه هوشمند برای ساخت کارخانه هایی برای تقویت رقابت پذیری شرکت ها مانند نوآوری در صنعت تولید محلی و افزایش بهره وری است و 200 شرکت شرکت کننده در سال 2019 (197 کار تکمیل شده ، 3 شرکت در دست ساخت) و 201 شرکت شرکت کننده در سال 2020 است. (تکمیل شده ساخت) در مجموع 401 شرکت در 7 سایت و 194 سایت در دست ساخت شرکت کردند) به مدت دو سال.

در ابتدا ، پروژه تأمین و توسعه کارخانه هوشمند با 50٪ هزینه دولت و 50٪ هزینه شخصی شرکت اجرا شد ، اما طبق برنامه توزیع کارخانه هوشمند Gyeongnam ، استان Gyeongnam ، به منظور کاهش بار شرکت ها. و قیمت شهر علاوه بر این 10٪ را پشتیبانی می کند ، که منجر به وزن شرکت 30 کاهش به٪ است.

طبق آمار دولت ، ایجاد یک کارخانه هوشمند منجر به افزایش متوسط ​​2.2 نفر در اشتغال ، 30٪ افزایش بهره وری ، 43٪ کاهش نقص و 15٪ کاهش هزینه ها می شود.

علاوه بر این ، در نتیجه بررسی رضایت شرکت های شرکت کننده توسط اداره تجارت کوچک و متوسط ​​، 86.4٪ از پاسخ دهندگان اظهار رضایت کردند و دلیل رضایت این است که بهبود سایت های تولید 77.4 به حساب می آید ٪ این شرکت تأثیر بهترین رضایت را نشان داد.

به عنوان مثال ، W Company ، یک شرکت تولید قطعات خودرو در Juchon-myeon ، تأثیر ساخت یک کارخانه هوشمند را می بیند. با پیشرفت کارخانه های هوشمند ، فروش 14٪ ، بهره وری 12٪ ، اشتغال 7٪ و غیره افزایش یافت. نسبت به قبل از ساخت انتظار می رود.

مدیرعامل شرکت W گفت: “با معرفی یک کارخانه هوشمند ، مدیریت محصول آسانتر می شود و محیط تولید بهبود می یابد. در نتیجه ، بهره وری کارمندان افزایش می یابد و استرس کار کاهش می یابد و منجر به افزایش فروش می شود. “

شهردار هئو سونگ گون گفت: “با توجه به طبیعت شهر ما ، جایی که بسیاری از شرکت های کوچک و متوسط ​​در آن وجود دارند ، ساخت یک کارخانه هوشمند برای احیای اقتصاد محلی ضروری است. رقابت پذیری. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *