شهر گونجو 49.8 میلیارد بوی بد برای پیشبرد پروژه های پیشگیری از بلایای طبیعی فراهم می کند

[ad_1]

تلاش های مشترک برای از بین بردن کامل عوامل خطر فاجعه در سال 2024

[보안뉴스 박미영 기자] گونجو سیتی اعلام کرد که قصد دارد یک پروژه پیشگیری از بلایا را در سال 2024 برای جلوگیری از وقوع سیل ناشی از توفان و باران های سیل آسا در سال 2024 تکمیل کند. این شهر که مناطق خطرناک بلایا را شناسایی و مدیریت می کند ، در حال اجرای پروژه های پیشگیری از بلایای طبیعی با مجموع 49.8 میلیارد بوی بد برای پاسخگویی پیشگیرانه به بلایا از طریق پروژه های نگهداری مداوم و جلوگیری از حوادث با ایمنی شهروندان است.

اولاً ، در مجموع 15.8 میلیارد هزینه برای سرمایه گذاری در پروژه نصب تاسیسات ذخیره آب باران در ساختمان جدید برای نصب 15000 تن تاسیسات ذخیره آب باران در قسمتهای بالایی تحت تأثیر سیل گذشته و خطوط لوله پایین باران آب بارانی سرمایه گذاری خواهد شد. مناطق بهبود خطر بلایای Yeonam ، Banchon و Ogok به عنوان مناطقی که در تابستان تحت تأثیر سیل مکرر تحت تأثیر سیل قرار گرفته اند ، به عنوان مناطق در معرض خطر فاجعه شناسایی و مدیریت شده اند و تا سال 2024 ، 32.5 میلیارد وون برای ساماندهی رودخانه و نصب تجهیزات پمپاژ زهکشی سرمایه گذاری خواهد شد.

پروژه ساخت یک سیستم هوشمند پاسخگویی به حوادث در مناطق در معرض خطر بلایا ، جایی که 1.5 میلیارد سرمایه گذاری در آن انجام شده است ، پروژه ایجاد سیستمی است که با پیش بینی و تجزیه و تحلیل سطح آب در صورت بارش ، هشدار زودرس را صادر می کند. مخزن استخوان

علاوه بر این ، گونجو شهر متقاضی پروژه ای برای بهبود خطر بلایا در گارنی و مانسو (9.9 میلیارد بوی بد) ، یک پروژه جامع برای حفظ مناطق مسکونی از آسیب سیل (45 میلیارد بوی بد) و یک پروژه هوشمند برای ساخت یک سیستم فاجعه است پاسخ در مناطق خطرناک در برابر بلایا (9.5 میلیارد درآمد کسب شده) به عنوان پروژه های پیشنهادی عمومی جدید برای سال آینده. گفتم کردم پروژه جامع مراقبت از سیل و سیل یوگو یک پروژه جامع برای نگهداری مناطق مسکونی کم ارتفاع در یوگو ری و سئوکنام ری ، یوگو یوپ است. نتیجه نهایی انتخاب در حدود ژوئن-ژوئیه با نصب 4 کیلومتر نگهداری رودخانه ، 2 کیلومتر نگهداری خط لوله و سه ایستگاه پمپاژ زهکشی اعلام خواهد شد.

لی سانگ ریول ، رئیس اداره ایمنی شهروندان ، گفت: “ما تمام تلاش خود را برای تأمین بودجه ملی مانند انتخاب مقاصد جدید تجاری و افتتاح پروژه های اضافی انجام می دهیم.”
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش مجدد غیرمجاز ممنوع است>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *