شهر گونجو توسعه پروژه های ارتقا safety ایمنی را در 6 منطقه تشویق کرده است

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] شهر گونجو که سال گذشته به عنوان بیستمین شهر امن بین المللی کره لقب گرفته است ، در دومین سال فعالیت خود پروژه های مختلف ارتقا safety ایمنی را تبلیغ می کند. به گفته این شهر ، شهر امن بین المللی به شهری گفته می شود كه اعضای جامعه محلی به طور مداوم و فعالانه در ایجاد شهر امن تلاش می كنند و شهر گونجو در فوریه سال گذشته گواهینامه گرفت.

[사진=공주시]

بر این اساس ، سال گذشته ، با 10 سازمان و سازمان مرتبط مانند اداره پلیس گونجو ، خدمات پشتیبانی آموزش و آتش نشانی ، آنها توافق کردند که پروژه های ارتقا safety ایمنی را برای جلوگیری از آسیب رساندن به جامعه محلی و ارتقا projects سطح ایمنی ایمن انجام دهند. ، و ترویج پروژه های مختلف

به طور خاص ، ایمنی در برابر بلایای ایمنی Safety ایمنی در ترافیک △ پیشگیری از خودکشی △ ایمنی برای ایمنی سالمندان کودکان ، زنان و جوانان ”توسط کمیته کاری City Safety برای راه اندازی و ترویج 50 پروژه ارتقا safety ایمنی در 6 زمینه مدیریت می شود.

به طور خاص ، 16 مورد نگهداری بستر رودخانه ، نصب 11143 تاسیسات آتش نشانی مسکونی ، 487 اقدام بازگشت ایمن برای عابران پیاده بزرگسال ، استقرار جدید 328 چراغ خیابانی و امنیتی ، آموزش 1،514 دروازه بان برای جلوگیری از خودکشی و نصب 465 جعبه برای نگهداری ایمن از آفت کش ها.

این شهر گفت که قصد دارد امسال پروژه های ارتقا safety ایمنی برای شهرهای بین المللی ایمن را که دومین سال خود را سپری می کند ، به طور فعال راه اندازی و ارتقا دهد تا مرگ و میر واقعی ناشی از آسیب را کاهش دهد و شاخص ایمنی را بهبود بخشد.

به همین منظور ، یک کمیته کاری Safe City در این ماه برای بررسی پروژه های اضافی ارتقا safety ایمنی برگزار می شود و کمیته کاری Safe City نیز به صورت فصلی کار خواهد کرد.

علاوه بر این ، آموزش ایجاد ظرفیت برای 10 سازمان مرتبط و کمیته های شهر کار برای شهرهای امن که قول داده اند با شهرهای بین المللی ایمن کار کنند یادآوری خواهد شد تا اهمیت پروژه بین المللی شهر امن را یادآوری کرده و حرفه ای سازی کارگران را بهبود بخشد. سطح کار

لی سانگ ریول ، رئیس بخش امنیت مدنی ، گفت: “ما با ادامه ارتقا safety ایمنی در شهرهای امن بین المللی با سازمان ها و سازمان های مربوطه ، همه تلاش خود را برای ایجاد شهر گونجو ، امن ترین و شادترین شهر در جهان انجام خواهیم داد. بدون اعلامیه برای صدور گواهینامه بین المللی یک شهر امن. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *