شهر گوانگژو در حال ساخت یک سرویس پزشکی عمومی برای هوش مصنوعی است

[ad_1]

اولین مرکز بهداشت کشور در زمینه هوش مصنوعی در این شهر تاسیس شد

[보안뉴스 박미영 기자] شهر کلانشهر Gwangju ساخت یک مرکز بهداشتی AI و یک مرکز نمایش سلامت AI برای مدیریت بهداشت را به عنوان یک معاینه اساسی و مرکز توان بخشی برای سالمندان آغاز کرده است.

[사진=광주광역시]

Gwangju City و AI پروژه گروه همگرایی پروژه ، Gwangju TP ، GITCT ، موسسه تحقیقات رفاه گوانجو و پنج منطقه خودمختار توافق نامه تجارت را برای ارتقا successful موفقیت آمیز پروژه “Citizens” AI ساخت خدمات پزشکی عمومی امضا کردند و یک شورای کاری تشکیل دادند.

این پروژه اولین بار در کشور است که باعث کاهش زمان از طریق هوش مصنوعی برای خواندن اشعه ایکس قفسه سینه ، بهبود دقت در خواندن تصاویر با اتصال سیستم اطلاعات محلی بهداشت و پزشکی (PHIS) ، تجهیزات اشعه ایکس و بستر پشتیبانی پزشکی می شود. هوش مصنوعی در پنج مرکز بهداشت عمومی در شهر گوانگژو. برای ایجاد مشاوره آنلاین با بیمارستانها ایجاد شده است.

شهروندانی که به مراکز بهداشت عمومی مراجعه می کنند ، با تأیید اطلاعات شخصی و داده های شخصی ، تأیید اطلاعات تصویربرداری پزشکی ، اطلاعات تشخیصی / تجویز و اطلاعات یک طرفه و دریافت یک محیط بهداشتی جداگانه ، درخواست های پزشکی را برای شهروندان دریافت می کنند.

با شروع مرکز بهداشت AI ، پس از آوریل ، پلت فرم پشتیبانی پزشکی AI از طریق غربالگری و انتخاب 95 بیمارستان و کلینیک که مایل به شرکت در آن هستند ، از طریق اعلامیه های استخدام 2200 بیمارستان و کلینیک محلی توزیع می شود. برای کل منطقه

علاوه بر این ، در شهر سلامتی سالمندان Bitgoeul در Nam-gu ، بزرگترین مرکز تظاهرات ملی مراقبت های بهداشتی با هوش مصنوعی ، به عنوان یک معاینه اساسی و توانبخشی برای سالمندان ، برای ایجاد یک محیط بهداشتی برای سالمندان به طور جدی از ماه ژوئیه ساخته خواهد شد.

افراد ، بیمارستان ها ، کلینیک ها و داده های تجربی بهداشتی که از طریق فرآیند رضایت فردی از طریق این پروژه جمع آوری شده است ، فرایندهای پیش پردازش مانند ذخیره سازی ، پردازش و شناسایی غیرمجاز را با همکاری مرکز داده مجتمع هوش مصنوعی گوانجو انجام می دهند تا مجموعه ای از داده های آموزش هوش مصنوعی. برای توسعه محصولات AI سفارشی برای شرکت ها استفاده می شود

در این روز ، توافق نامه تجارت موارد لازم مانند همکاری متقابل و پشتیبانی سیاسی بین سازمان های پیمانکاری را برای موفقیت و اجرای صحیح پروژه مشخص می کند و همزمان یک نهاد مشورتی برای اجرای سریع در سطح کار ایجاد شد.

جزئیات همکاری شامل موارد زیر است: △ موارد مربوط به ارتقا overall کلی پروژه ها مانند جمع آوری داده ها ، تحقیق ، تجزیه و تحلیل ، ایجاد سیستم ، پیگیری و غیره related مسائل مربوط به تهیه داده های هوش مصنوعی برای افراد و کلینیک ها ، کمپین های مشارکت ، جمع آوری داده ها ، ذخیره و پردازش و غیره related مسائل مربوط به توسعه شرکت های هوش مصنوعی ، مانند توسعه مجموعه داده های آموزش هوش مصنوعی ، پشتیبانی از شرکت های نوپا و ایجاد صندوق های سرمایه گذاری △ مسائل مربوط به ایجاد اکوسیستم صنعت هوش مصنوعی ، مانند افتتاح هوش مصنوعی جدید مشاغل ، ایجاد بازارهای جدید و جذب شرکت ها.

معاون شهردار چو یینگ چول گفت: “سال گذشته اولین سال تحقق گوانگژو ، مرکز هوش مصنوعی بود.” به عنوان پروژه ساخت یک سرویس پزشکی عمومی برای هوش مصنوعی ، که از طریق این توافق نامه تجاری ارتقا خواهد یافت ، اولین پروژه هوش مصنوعی برای شهروندان است ، ما می خواهیم اعضای سطح کار ، از جمله رئیس مرجع پیمانکاری ، تمام توانایی های خود را تا پایان پروژه نشان دهند. من این کار را می کنم. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *