شهر گوانگژو برای “پروژه هوشمند ساخت موزه عمومی” انتخاب شد

[ad_1]

ساخت “سیستم دانشیار با هوش مصنوعی” با فناوری روز

[보안뉴스 박미영 기자] شهر گوانگژو اعلام کرد که “سیستم رباتیک برای اساتید دانشیار با هوش مصنوعی” برای “پروژه ساخت هوشمند موزه های عمومی” ، نسخه کره ای وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی انتخاب شده است.

پروژه هوشمند موزه عمومی که توسط نسخه کره ای New Deal تبلیغ می شود ، با توسعه محتوای جدید موزه با استفاده از فناوری پیشرفته در دوره 4 صنعت ، یک تجربه منحصر به فرد فرهنگی را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند.

از آنجا که شهر گوانگجو توسط وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی برای مسابقه انتخاب شد ، هزینه کل پروژه 200 میلیون وون (هزینه دولت 100 میلیون وون ، هزینه دولت 100 میلیون برنده) در موزه گوانگژو ارائه می شود تاریخ و فرهنگ عامه با کمک یک دانشیار ربات با هوش مصنوعی.

به طور خاص ، دانشیار ربات هوش مصنوعی مجهز به عملکرد شخصی برای اظهار نظر در مورد نمایشگاه با توجه به هر بازدید کننده از طریق شناسایی افراد دارای هوش مصنوعی و یادگیری عمیق ماشینی (یادگیری عمیق) است و خدمات موجود با استفاده از یک صفحه نمایش متصل به روشنایی ، هدفون بی سیم و سیستم تعویض باتری. محدودیت های ربات های به نمایش درآمده برای راهنمایی نمایشگاه تکمیل شده است. او همچنین توضیحاتی در مورد نمایشگاه ارائه می دهد ، همراه با بازدید کنندگان (اساتید استادیار).

شهر گوانگژو پیش بینی می کند که داده های گسترده بازدیدکنندگان از طریق کار ربات ها به احیای مجدد موزه تاریخ و فرهنگ عامیانه در گوانگژو و امکانات فرهنگی پارک جونگو کمک کند.

کیم جونگ یانگ ، رئیس بخش گردشگری فرهنگی و ورزشی این شهر گفت: “دانشیار ربات هوش مصنوعی فرصتی برای شهروندان خواهد بود تا سیاست های هوش مصنوعی خود را در شهر گوانگجو احساس کنند.”

در همین حال ، گوانگژو با استفاده از هوش مصنوعی اولین “سیستم تجزیه و تحلیل ارزشهای ناملموس فرهنگی و سیستم تبعیض” در این کشور را توسعه داده و “پروژه برنامه فرهنگ جامعه آسیایی” را که یک مدل مدیریت میراث فرهنگی از نوع گوانگژو است ، تبلیغ می کند. با استفاده از این
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *