شهر بوسان بر ارتقا talent استعدادهای جوانان در ابر تمرکز دارد

[ad_1]

جذب کارآموزان برای “رشد ابتکاری برای رشد استعدادهای جوانان در سال 2021”

[보안뉴스 박미영 기자] شهر بوسان “پروژه نوین آموزش فشرده برای استعداد رشد جوانان در سال 2021” را برای پرورش جوانان در سطح مبتنی بر ابر از طریق پروژه های مناسب تجاری و آموزش عملی با همکاری آژانس ارتقا of صنعت در بوسان ترویج می کند. و بنیاد کیفیت کره که.

برنامه درسی یک دوره شش ماهه از ماه مه تا نوامبر است و شامل 960 ساعت آموزش فشرده برای کسانی است که انتظار دارند کار خود را کامل و آماده کنند. بیش از 50٪ این پروژه از طریق راهنمایی شرکتهای موجود فناوری اطلاعات در بوسان اجرا خواهد شد. به ویژه انتظار می رود با ایجاد مشاغل با کیفیت بالا برای جوانان با پیوند دادن اشتغال با شرکت های عالی محلی IT ، مشکل کمبود نیروی کار محلی در فضای ابری را برطرف کند.

تعداد استخدام 24 نفر است و می توان از طریق “دوره توسعه دهندگان برنامه های ابری برای رشد فشرده رشد جوانان در سال 2021” در وب سایت بنیاد کره برای مرکز پشتیبانی از اشتغال با کیفیت ، درخواست های آموزشی را درخواست کرد.

هیون جون ، شهردار پارک بوسان گفت: “همانطور که اقتصاد دیجیتال تسریع شده است ، رقابت برای ارائه استعدادهای مناسب شدت می یابد. ما تجارت شخصی سازی استعدادها را گسترش خواهیم داد.”
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش مجدد غیرمجاز ممنوع است>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *