شهر بوسان ، “کمپین امنیت سایبری”

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] شهر بوسان ، همراه با شعبه سرویس اطلاعات ملی بوزان ، از آوریل تا سپتامبر دارای امنیت سایبری است تا از آسیب رساندن به شهروندان در اثر هک کردن از طریق متن های آلوده ، ایمیل های هکرها و برنامه های مخرب ارائه شده توسط ارگان های دولتی و م institutionsسسات مالی و غیره جلوگیری کند. و یک کمپین برای محافظت از اطلاعات شخصی.

شهر بوسان آموزش مستمر امنیت سایبری را برای جلوگیری از حوادث هکری برای مسئولان شهری و آژانس های مربوطه ارائه می دهد ، اما این اولین بار است که یک “برنامه امنیت سایبری” گسترده شهروندان بوسان را هدف قرار می دهد.

در این کمپین ، تولید مثل سو thatاستفاده از کرونا 19 (یک روش هک که باعث نصب کد مخرب با استفاده از پیام های متنی در یک کلمه پیچیده از پیام کوتاه و فیشینگ می شود) ، به سرعت افزایش یافت و تعداد حملات هکرها به عنوان نمادهای فیشینگ به نام اعمال برای بودجه برای امداد رسانی در برابر بلایا با افزایش نشت اطلاعات شخصی و خسارات مالی ، هدف این است که ایستگاه های مترو را متوقف کرده و با جمعیت شناور زیادی متوقف شود ، به طوری که شهروندان خود می توانند به امنیت سایبری توجه کنند.

محتوای اصلی این کمپین عبارتند از: vention جلوگیری از باج افزار و نامه هکر rules قوانین امنیتی برای تلفن هوشمند △ اقدامات احتیاطی برای نشت اطلاعات شخصی و مدیریت امنیتی رایانه. با تمرکز بر چگونگی مدیریت شهروندان در تلفن های هوشمند و رایانه های خود در زندگی روزمره ، فیلم های کوتاه و تصاویر قابل فهم از طریق راهنماهای مقصد بسترهای نرم افزاری مترو ، راهنماهای اطلاعاتی ایستگاه های اتوبوس و تابلوهای تبلیغاتی روبروی تالار شهر ایجاد و تبلیغ می شوند.

علاوه بر این ، عباراتی با هدف افزایش آگاهی عمومی از امنیت سایبری در نورپردازی چشم انداز پل Guwangan نمایش داده می شود ، که نه تنها شهروندان بوسان بلکه گردشگرانی که از “بوسان” برای “محافظت از امنیت سایبری در زندگی” بازدید می کنند ، تأکید دارد.

پاک هیونگ جون ، شهردار بوسان گفت: “من امیدوارم که این کمپین بتواند شهروندان را قادر به توجه بیشتر به عمل امنیت سایبری و محافظت از اطلاعات شخصی در زندگی خود کند ، و شهر بوسان پیشگام اجرای یک بوسان امن در دنیای سایبری “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش مجدد غیرمجاز ممنوع است>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *