شناسه Suprema ، فروش در سه ماهه اول 54 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است

[ad_1]

فروش 53.8٪ و سود عملیاتی 308.1٪ افزایش یافته است
نتایج سفارشات تجاری مانند صدور کارت اقامت الکترونیکی و گذرنامه الکترونیکی در اروپا ، آسیا ، آفریقا و سایر کشورها.

[보안뉴스 엄호식 기자] SupremaID ، یک شرکت برای شناسایی بیومتریک و راه حل های امنیتی (مدیر عامل Park Health Care) ، نتایج فروش خود را در سه ماهه اول سال 2021 نشان داد. فروش و سود عملیاتی Suprema ID برای سه ماهه اول 3.2 میلیارد KRW و سود عملیاتی 900 میلیون KRW بوده است که 53.8٪ فروش بیشتر و 308.1٪ سود عملیاتی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

ID Suprema ID اعلام کرد که با اعلام نتایج سه ماهه اول ، فروش آن 54 درصد افزایش یافته است.[사진=슈프리마아이디]

SupremaID با برنده شدن در تعدادی از قراردادهای تجاری مانند کارت اقامت الکترونیکی و گذرنامه الکترونیکی در مناطق مهم استراتژیک مانند اروپا ، آسیا و آفریقا از طریق انتخاب و تمرکز حتی در شرایط کرونا 19 ، نتایج قابل توجهی کسب کرده است. به ویژه ، در حال گسترش است. تأثیر آن بر کشورهای همسایه با تهیه مقدار زیادی RealScan-G10 به تجارت صدور کارت اقامت الکترونیکی ، که در حال توسعه در نیجریه ، بزرگترین بازار آفریقا است.

Suprema ID همچنان در سه ماهه دوم سفارشات تجاری گسترده خود را دریافت می کند و قصد دارد موقعیت خود را به عنوان یک شرکت پیشرو در زمینه های جهانی بیومتریک و شناسایی اسناد ادامه دهد و به طور فعال کارکنان فروش خارجی را برای آماده سازی ویروس پس از کرونا فراهم کند.

مدیرعامل Park Health و Suprema ID گفت: بر اساس برتری محصولات انتخاب شده به عنوان محصولات کلاس جهانی ، با گسترش کانال های فروش محلی و گسترش مشتریان ، توانایی دریافت سفارشات را افزایش می دهیم. علاوه بر این ، از طریق خواننده کارت شناسایی و اسکنر اثر انگشت که به تازگی ایجاد شده است و در نیمه دوم سال راه اندازی می شود ، این شرکت قصد دارد تا چند سال آینده بر روی تجارت مهاجرت با تمرکز بر اتحادیه اروپا و سایر کشورها تمرکز کند.
[엄호식 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *