شرق و غرب نیرو ، “مدیریت ردیابی سوخت” در یک نیروگاه دیجیتال

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] کره شرق و غرب نیرو سیستمی را توسعه داده است که کل فرآیند سوخت در نیروگاه را از زمان انتقال تا احتراق در زمان واقعی ردیابی می کند تا بازده مدیریت سوخت افزایش یابد.

[사진=동서발전]

در تاریخ 25 ام ، شرق و غرب پاور اعلام كرد كه جلسه ابتكاری را برای ایجاد “سیستم مدیریت ردیابی سوخت هوشمند” در انستیتوی همگرایی فن آوری های دیجیتال ، سازمانی كه به صنعت -0.0 اختصاص دارد ، برگزار می كند.

این سیستم برای بهینه سازی مدیریت سوخت با نظارت بر تعدادی از شرایط از لحظه ای که ذغال سنگ سوخت اصلی نیروگاه حرارتی در کشتی بارگیری شده تا ذخیره سازی ، حمل و سوزاندن است ، طراحی شده است.

این سیستم با ردیابی سوخت و ارائه اطلاعات مربوطه ، انواع سوخت ، زمان واقعی و افزایش و کاهش سوخت را تجزیه و تحلیل و مدیریت می کند. مصرف کنندگان می توانند از این امر برای افزایش قابلیت اطمینان در طرح ذغال مخلوط و بهبود کارایی مدیریت سوخت استفاده کنند.

علاوه بر این ، می توان با بررسی اطلاعات مربوط به سوزاندن ذغال سنگ در حال حاضر و سوختن ذغال سنگ برنامه ریزی شده در دیگ بخار در زمان واقعی و پیش بینی زمان تغییر نوع زغال ، یک محیط احتراق پایدار ایجاد کرد.

East-West Power قصد دارد این سیستم را در حیاط ذخیره سازی داخلی واحدهای 9-10 نیروگاه Dangjin تا ماه آگوست تکمیل کند. یک مقام برق شرق و غرب گفت: این سیستم مدیریت ردیابی سوخت اولین کاری است که شرکت های انرژی در تلاشند سوخت مبتنی بر داده را مدیریت کنند.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *