شرق و غرب قدرت ، باتوب هوشمند در زمینه امنیت کار می کند

[ad_1]

chatbot دسترسی به اطلاعات مربوط به ایمنی و کارایی کار را بهبود می بخشد

[보안뉴스 박미영 기자] کره شرق و غرب نیرو برای مقابله با قوانین ایمنی پیشرفته و ادامه شیوع COVID-19 یک سرویس هوشمند ربات ایمنی را اجرا می کند.

[사진=동서발전]

East-West Power اعلام کرده است که با Sedongbot ، یک چت ربات هوشمند هوش مصنوعی (AI) که خدمات پاسخ خودکار را به قوانین و مقررات ایمنی کارکنان ارائه می دهد ، کار خواهد کرد. Sedongbot مخفف “East-West Safety” است و به دنبال محافظت از ایمنی و جان همه کارگران از جمله کارمندان و تأمین کنندگان East-West Power است.

اگر در پنجره Chatbot Power-West-East س questionsال می کنید ، می توانید در مورد زمینه های مختلف ایمنی به صورت لحظه ای اطلاعات کسب کنید.

این سرویس اطلاعات مختلفی از قبیل مقررات مدیریت ایمنی و بلایا و روشهای مورد نیاز برای مدیریت ایمنی از مرحله طراحی ساخت تا مرحله تکمیل ، تا کارگران در محل مانند ناظران ساخت و ساز و مدیران ایمنی را به پایگاه داده انباشته (DB) ارائه می دهد. این شامل 53 ماده داخلی است ، از جمله 13 قانون و مقررات ، قوانین ایمنی و رویه های مورد نیاز نیروگاه ها مانند قانون مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی.

علاوه بر این ، با اجازه دادن به کاربران برای بررسی مجوز کار ایمنی و ارزیابی خطر در زمان واقعی ، کارایی کارهای اداری بهبود یافته است. همچنین ویژگی های مناسبی مانند مدیریت زمانبندی و بررسی نتایج معاینه سلامت را فراهم می کند.

East-West Power انتظار دارد که معرفی chatbots دسترسی کارمندان به اطلاعات ایمنی را تسهیل کند ، مدیریت ایمنی سایت را تقویت کرده و کارایی داخلی کار را بهبود بخشد.

یک مقام برق شرق و غرب گفت: “با افزایش اهمیت مدیریت ایمنی و مسئولیت در زمین به دلیل اجرای قانون فاجعه های شدید در سال آینده ، ما اکنون با این سرویس هوشمند chatbot کار می کنیم.”
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *