شرق و غرب قدرت ، ایجاد یک فضای کسب و کار بر اساس داده های بزرگ

[ad_1]

تشویق توسعه داده های مارس برای افزایش استفاده از پلت فرم داده های بزرگ ، اولین بار در شرکت تولید برق

[보안뉴스 박미영 기자] East-West Power یک محیط کار مبتنی بر داده ایجاد می کند و شیوه کار ما را برای دیدار با دوران تحول دیجیتال نو می کند. در تاریخ 27th ، شرق و غرب پاور یک جلسه افتتاحیه برگزار کرد تا محیطی فراهم کند که در آن داده های بزرگ بتوانند راحت تر و راحت تر استفاده شوند ، به رهبری مرکز همگرایی فن آوری های دیجیتال ، یک سازمان داخلی صنعت 4.0.

[사진=동서발전]

برای افزایش استفاده از “سکوی بزرگ داده” که در حال حاضر در حال کار است ، East-West Power داده های توزیع شده توسط سیستم را با معرفی یک انبار داده (DW) ادغام کرده و یک راهپیمایی داده ای استاندارد (DM) ایجاد می کند که نیازهای کارکنان را منعکس می کند رشته.

در این جلسه پزشکان و ارائه دهندگان خدمات در مورد برنامه های ایجاد یک سیستم تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ، یک سیستم پیاده سازی ، یک طرح مدیریت کسب و کار و آموزش کاربران شرکت کردند.

East-West Power این پروژه را برای سرعت بخشیدن به پردازش داده ها و اتوماتیک کردن بازیابی ، پردازش و بارگیری داده ها که تاکنون در حوزه متخصصان بوده است ، تا ماه مه به اتمام می رساند. این امکان را می دهد که حتی کارمندان عمومی ناآشنا با استفاده از داده ها به راحتی به اطلاعات لازم دسترسی پیدا کرده و از آنها استفاده کنند ، بنابراین تصمیم گیری های مبتنی بر داده را امکان پذیر می کنند.

یک مقام برق شرق و غرب گفت: “از طریق این پروژه محیط تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ، ما با ایجاد مدل های جدید تجاری مورد نیاز برای بهره برداری از نیروگاه های هوشمند و همچنین تأمین برق پایدار ، در ایجاد مشاغل پیش قدم خواهیم شد.”

در همین حال East-West Power ، با ایجاد بستر بزرگ داده در سال 2019 برای اولین بار در شرکت تولید برق ، خودکار و هوشمند سیستم عامل تولید برق را هدایت می کند.

بر اساس این سال گذشته ، برای تشویق متخصصان داده داخلی و نوآوری در روش کار آنها ، مانند انجام کارهای تجزیه و تحلیل داده های بزرگ در شرکت ، استفاده می شود.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *