سامسونگ الکترونیک گواهی امنیت بین المللی را برای تجهیزات ارتباطی موبایل 5G به دست می آورد

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] سامسونگ الکترونیک گواهی معیارهای مشترک بین المللی (CC) برای تجهیزات ارتباطی موبایل 5G را به دست آورده است. صدور گواهینامه CC یک استاندارد بین المللی ISO 15408 برای ارزیابی امنیت محصولات IT است و می تواند با بررسی اینکه آیا معیارهای ارزیابی عمومی در بین استانداردهای ارزیابی امنیت که توسط کشورهای جهان مدیریت می شود را دارد یا نه ، به دست می آید.

سامسونگ الکترونیک در ژانویه سال گذشته بررسی امنیتی ایستگاه های پایه ارتباطات سیار 5G را با Lightship Security ، یک شرکت ارزیابی امنیت کانادایی آغاز کرد و آن را در نوامبر به پایان رساند و به عنوان یک محصول امنیتی در پورتال بین المللی CC ثبت کرد.

علاوه بر این ، در ژانویه 2021 ، ایستگاه پایگاه ارتباطات سیار 5G به عنوان یک لیست صدور گواهینامه محصول (PCL) با مدیریت انجمن امنیت اطلاعات ملی (NIAP) آژانس امنیت ملی (NSA) برای اولین بار در آن در این لیست قرار گرفت. همچنین در لیست محصولات مجاز (CP) CSE گنجانده شده است.

در مورد ایالات متحده و کانادا ، به موازات استاندارد بین المللی صدور گواهینامه CC ، اقدامات دیگری برای تأیید و تأیید امنیت با تنظیم سیستم امنیت اطلاعات خود در حال انجام است.

علاوه بر تأمین شبکه های خرده فروشی 5G در آمریکای شمالی ، سامسونگ الکترونیک به دنبال توسعه کسب و کار در زمینه های مختلف ، به دنبال صدور گواهینامه CC برای بهبود قابلیت اطمینان محصول است.

سال گذشته ، سامسونگ الکترونیک قرارداد بزرگ 5G عرضه با Verizon ، بزرگترین ارائه دهنده ارتباطات سیار جهان را امضا کرد و به عنوان ارائه دهنده تجهیزات ارتباطات سیار برای آزمایش فناوری 5G توسط وزارت دفاع ایالات متحده انتخاب شد. علاوه بر این ، آن به طور مداوم در حال گسترش تجارت تلفن همراه 5G خود در آمریکای شمالی است ، از جمله ورود به تجارت تجاری 4G / 5G با TELUS و Videotron کانادایی.

سئو یئونگ جئونگ ، مدیر عامل بخش شبکه الکترونیک سامسونگ گفت: “از آنجا که ارتباطات تلفن همراه 5G در زمان واقعی افراد ، صنایع و جامعه را به هم متصل می کند ، تأمین امنیت اطلاعات بیش از هر چیز مهمتر می شود.” علاوه بر ارتباطات در زمان واقعی ، ما از طریق صدور گواهینامه امنیتی دقیق محصولات خود ، موقعیت خود را به عنوان یک ارائه دهنده قابل اعتماد 5G تقویت خواهیم کرد. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) کلیه حقوق محفوظ است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *