روزنامه Walmart به مشتریان و کارمندان خود اجازه می دهد تا روزنامه Al Anbaa را تهیه کنند

[ad_1]

غول خرده فروشی ایالات متحده Walmart روز جمعه اعلام کرد که مطابق با توصیه های جدید مقامات بهداشتی ایالات متحده ، مشتریانی که کاملاً در برابر Covid-19 ایمنی دارند دیگر مجبور نیستند ماسک بزنند تا از ویروس جلوگیری کند. کارمندان از هفته آینده.

در بیانیه این شرکت آمده است: “از امروز ، مشتریان و اعضای واکسینه شده می توانند بدون ماسک خرید کنند و ما همچنان به مشتریان و اعضای واکسینه نشده نیاز داریم که از پوشش صورت در فروشگاه ها و باشگاه های ما استفاده کنند.”

در این بیانیه افزوده شده است: تصمیم معاف كردن مشتری و كارمندان از استفاده از ماسك در مورد مغازه های واقع در شهرها و مناطقی كه مقامات نیاز به استفاده از ماسك دارند اعمال نمی شود.

وال مارت در بیانیه ای گفت كه كارمندانی كه به مدت دو هفته واكسن دریافت كرده اند می توانند از 18 مه پوشیدن ماسك را متوقف كنند و اظهار داشت كه برای هر كارمندی كه ثابت كند واكسن دریافت كرده است 75 دلار پاداش پرداخت می كنند.

و مقامات بهداشتی آمریکا اعلام کرده اند افرادی که واکسینه شده علیه Covid-19 هستند دیگر نباید از ماسک در داخل منزل استفاده کنند ، اما توصیه می کنند که در حمل و نقل مشترک (هواپیما ، اتوبوس ، قطار و غیره) و همچنین در فرودگاه ها و ایستگاه های قطار ماسک استفاده کنند. .

وال مارت بزرگترین زنجیره خرده فروشی در ایالات متحده و یکی از بزرگترین کارفرمایان این کشور است که تقریباً 1.5 میلیون کارمند دارد.

فروش وال مارت در سال 2020 علی رغم تأثیر همه گیر در بسیاری از بخشهای اقتصادی ، افزایش یافت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *