رئیس خط لوله استعماری اذعان می کند روزنامه العنبا

[ad_1]

رئیس Colonial Pipeline ، یک مجری خط لوله انتقال نفت در ایالات متحده ، گفت که وی اجازه داده است 4.4 میلیون دلار باج به هکرهایی که حمله سایبری به شبکه وی انجام داده اند ، بدهد.

جوزف بلونت در مصاحبه ای با روزنامه وال استریت ژورنال گفت: “من می دانم که این تصمیم بحث و جدال زیادی ایجاد کرده است (…) من اعتراف می کنم که وقتی پول تبخیر می شود و به سراغ چنین افرادی می رود ، احساس راحتی نمی کردم. “

وی افزود: “اما این کار درستی برای کشور بود.”

این اولین باج گیری شرکت است و گزارشی که توسط بلومبرگ منتشر شده تأیید می کند که این شرکت 5 میلیون دلار باج به دزدان دریایی پرداخت کرده است.

این شرکت با حمل و نقل بنزین و سوخت جت از طریق 8،850 کیلومتر کانال به 50 میلیون کاربر ، از بنزین و سوخت جت از ساحل خلیج فارس به ساحل شرقی پر جمعیت انتقال می یابد.

در طول هفته گذشته چندین کشور در قسمت شرقی کشور شاهد کمبود سوخت بوده اند که با هجوم استفاده کنندگان از پمپ بنزین های وحشت زده ، تشدید شده است.

واشنگتن مشکوک است که گروه جنایی Darkside روسیه این شرکت را هدف قرار داده است.

سرهنگ پایپلین روز شنبه اعلام کرد که پس از پنجشنبه شب که گفت کار خود را از سر گرفته است دوباره به “عملیات عادی” بازگشته است اما بازگشت زنجیره های تأمین به حالت عادی روزها طول می کشد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *