دونگ گو ، دژئون ، “شهر امن دونگ گو” که با گسترش دوربین مدار بسته برای جلوگیری از جرم ایجاد شده است

[ad_1]

برای امنیت ساکنان ، 40 مورد نظارت تصویری اضافی به ارزش 385 میلیون KRW نصب شد.

[보안뉴스 박미영 기자] دونگ گو ، داژئون ، اعلام كرد كه 40 مورد نظارت تصویری امنیتی اضافی را در 14 محل ساختمان برای ایمنی ساكنان از جمله پیشگیری از جرم نصب كرده است.

[사진=대전 동구]

این پروژه به عنوان یک پروژه عرضه عمومی برای مشارکت شهروندان در سال 2021 تبلیغ شد و 40 تاسیسات نظارت تصویری در Jayang-dong ، Seongnam-dong ، Hyo-dong و Panam 1-dong با ارزش کل پروژه 382 میلیون وون نصب شد.

به ویژه ، این شهر برای جلوگیری از روانشناسی پیش از جنایت و بهبود محیط عابر پیاده در شب ، طراحی پیچیده تری از محیط پیشگیری از جرم (روش Septed) در دو دبیرستان دخترانه دائسونگ و دبیرستان دخترانه ارائه داده است. به رنگ زرد رنگ آمیزی شده و سیستم زنگ اضطراری ، اجکتور آرم و روشنایی پیاده رو نصب شده است.

علاوه بر این ، در نیمه اول سال جاری ، به منظور ایجاد یک محیط زندگی امن برای ساکنان ، حدود 500 میلیون هزینه در گسترش نصب نظارت تصویری برای جلوگیری از وقوع جرم در 16 منطقه مسکونی و مناطق مستعد جرم ، و برای ارتقا performance عملکرد بهبود یافته نظارت تصویری منسوخ شده

این هو هوانگ ، رئیس دونگ گو گفت: “ما با ایجاد نصب امنیت دوربین مدار بسته ، همه تلاش خود را برای ایجاد محیطی که در آن ساکنان بتوانند با خیال راحت زندگی کنند ، انجام خواهیم داد.”

در همین حال ، دونگ گو در مجموع 920 نظارت تصویری برای جلوگیری از جرایم در 563 مکان ، از جمله مناطق مسکونی ، مناطق محافظت از کودکان ، پارک های شهر و زمین های بازی برای امنیت ساکنان ، به صورت 24 ساعته انجام می دهد.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *