دولت کلانشهر سئول در حال گسترش تأمین امکانات اطفا حریق برای اقشار آسیب پذیر است

[ad_1]

خاموش کننده و نگهداری هشدار دهنده آتش برای 28،500 خانوار رایگان ، از جمله گیرندگان اصلی زندگی

[보안뉴스 박미영 기자] ستاد آتش سوزی و حوادث سئول بیست و ششمین “اقدامات ایمنی در برابر آتش سوزی برای کلاس های آسیب پذیر ایمن” را همراه با تجزیه و تحلیل سه ساله از آمار آتش سوزی اعلام کرد.

به گفته یکی از مسئولان ستاد آتش سوزی و بلایا ، تعداد آتش سوزی هایی که در سه سال گذشته رخ داده است 6368 در سال 2018 ، 5،881 در 2019 و 5،088 در سال 2020 است و به طور مداوم در حال کاهش است. تعداد قربانیان آتش سوزی در سال 2020 269 نفر بوده است که 32.4 درصد کمتر از 398 نفر در سال قبل است.

7،217 حریق در ساختمانهای مسکونی از جمله خانه های مسکونی رخ داده است که 6/41 درصد از کل آتش سوزی ها را نشان می دهد. تعداد آتش سوزی در ساختمان های مسکونی در طول سال به طور مداوم در حال کاهش است ، زیرا در سال 2018 2764 مورد ، در سال 2019 – 2422 مورد و در سال 2020 – 2031 مورد رخ داده است.

تعداد قربانیان ناشی از آتش سوزی در ساختمان های مسکونی نیز در سال 2020 169 نفر بوده است که 7.7 درصد کمتر از 183 نفر در سال قبل است. تعداد دلایل اشتعال در م residentialسسات مسکونی 4668 مورد (64.7٪) سهل انگاری ، 1566 مورد (21.7٪) عوامل الکتریکی ، 220 مورد (3.0٪) عوامل مکانیکی و 167٪ موارد) ناشی از آتش سوزی است. فرکانس دقیق بی توجهی در محدوده 2570 مورد (55.0٪) پخت و پز ، 885 مورد (19.0٪) ته سیگار و 331 مورد (7.0٪) از نمای نزدیک است.

ستاد آتش نشانی و حوادث سئول through از طریق “اقدامات ایمنی در برابر آتش سوزی برای افراد آسیب پذیر” تأمین امکانات اطفا حریق برای خانه های آسیب پذیر مانند افراد مسن را گسترش دهید.

به ویژه تأمین تجهیزات اطفا حریق برای خانه ها به گروه های آسیب پذیر مانند فقط افراد مسن گسترش می یابد و کپسول های آتش نشانی و هشدار دهنده های آتش نشانی برای هر خانوار به طور رایگان به 28500 خانوار از جمله ساکنان اصلی نصب می شود.

در حقیقت مواردی وجود داشته است که محل های اطفا حریق برای جلوگیری از آسیب های انسانی در مراحل اولیه آتش سوزی به گروه های آسیب پذیر تحویل داده شده است. در تاریخ 29 مه سال گذشته ، آتش سوزی اتفاق افتاد که به دلیل اتصال کوتاه برق در حالی که یک ساکن در زیرزمین یک خانه جداگانه در Eunpyeong-gu خوابیده بود ، اما یک هشدار آتش سوزی فعال شد و 10 نفر از جمله ساکنان ، با خیال راحت تخلیه شدند.

علاوه بر این ، آتش نشانان داوطلب هفته ای یک بار در مناطق مسکونی مشاوره ایمنی در برابر آتش را انجام می دهند تا افراد معلول شدید و غیره به تنهایی زندگی کنند تا خطرات آتش سوزی از بین برود.

در همین حال ، ستاد آتش نشانی و حوادث سئول با استفاده از مانیتورهای تبلیغاتی مانند مترو و اتوبوس ها ، خبرنامه های محلی و SNS ، اطلاعات ایمنی در برابر آتش سوزی را ارائه می دهد که شهروندان می توانند برای ارتقا awareness سطح آگاهی از طریق تبلیغات شخصی ، مستقیماً با آنها تماس بگیرند.

یکی از کارکنان ستاد آتش نشانی و آتش نشانی شهر گفت: “ما اقدامات ایمنی در برابر آتش سوزی را برای کاهش قابل توجه خسارات ناشی از آتش سوزی مسکونی اجرا خواهیم کرد.” برای این منظور ، شهروندان باید به طور فعال شرکت کنند و هشدار دهنده های آتش سوزی را نصب کنند تا از وقوع آتش سوزی خبر دهند. آغاز آتش سوزی. من … را تقاضا کردم “.

ته یانگ چوی ، رئیس ستاد آتش نشانی و حوادث در سئول ، گفت: “فضای زندگی در برابر آتش سوزی شرط اساسی است که به شهروندان امکان می دهد با آرامش در زندگی خود شرکت کنند” و گفت: “ما به تقویت ایمنی شهروندان ادامه خواهیم داد. از طریق اقدامات ایمنی در برابر آتش و سیستم اعزام سریع. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *