دولت از بررسی های آسیب پذیری امنیتی برای ارائه دهندگان خدمات غیر حضوری پشتیبانی می کند

[ad_1]

KISA از بررسی های امنیتی برای مشاغل کوچک و متوسط ​​که خدمات غیر حضوری و SaaS ارائه می دهند پشتیبانی می کند.
از تاریخ 1 آوریل می توانید به کشور تحت حمایت KISA و وب سایت ISMS مراجعه کنید.

[보안뉴스 이상우 기자] با تکثیر کرونا 19 ، خدمات مختلفی از قبیل کار ، آموزش و مراقبت های پزشکی به مکان های دوردست منتقل شده اند ، و ترس از حوادث امنیتی مانند هک از طریق سرویس های غیر حضوری و نشت اطلاعات شخصی را افزایش می دهد. بر این اساس ، پروژه تقویت سطح امنیت ارائه دهندگان خدمات غیر حضوری محلی مورد تشویق قرار خواهد گرفت.

آژانس امنیت و امنیت کره (KISA ، رئیس جمهور وون تائه لی) اعلام کرده است که وزارت علوم ، ICT و ICT (وزیر کی یانگ چوی) از بررسی های امنیتی ارائه دهندگان خدمات غیر حضوری پشتیبانی می کند. یک محیط امن برای استفاده از خدمات داخلی که رو در رو نیستند. هدف از این پشتیبانی حدود 300 شرکت کوچک و متوسط ​​است که خدماتی از قبیل دورکاری ، آموزش ، مراقبت های پزشکی و خرید را از طریق برنامه های تلفن همراه یا صفحات خانگی توسعه یا فعالیت می کنند.

KISA قصد دارد پشتیبانی از بررسی های مربوط به بررسی آسیب پذیری برنامه های تلفن همراه را برای بررسی نقاط ضعف وب (صفحه اصلی) development توسعه خدمات / عامل آسیب پذیری محیط کار بررسی آسیب پذیری های اینترنت اشیا و موارد دیگر. دوره درخواست از اول آوریل تا 30 ژوئن است و اطلاعات دقیق در مورد نحوه درخواست را می توان در وب سایت KISA Protection Country یافت.

علاوه بر این ، KISA قصد دارد از حدود 60 ارائه دهنده ابر کوچک و متوسط ​​ارائه دهنده خدمات SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) تحت آسیب پذیری (تنظیمات امنیتی و غیره) پشتیبانی و ارائه خدمات مشاوره ای provide بررسی تست نفوذ کد منبع را بررسی کنید ، و غیره. برنامه های مربوط به بررسی های امنیتی ارائه دهندگان ابر باید از اول آوریل در هر زمان استخدام شوند و اطلاعات مربوط به استخدام و فرم درخواست را می توان در وب سایت KISA ISMS یافت.

“همانطور که تقاضا برای خدمات غیر حضوری به دلیل تحول دیجیتال به سرعت افزایش می یابد ، نیاز به بهبود امنیت نیز در حال افزایش است.” من در ایجاد یک فضای امن برای استفاده از شرکت پیش قدم خواهم شد. “
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *