دولت آلمان 350 میلیون سرمایه گذاری کرده است روزنامه

[ad_1]

دولت آلمان قصد دارد طی 5 سال آینده حداقل 350 میلیون یورو در تحقیقات امنیت IT سرمایه گذاری کند.

این امر پس از تصویب برنامه تحقیقاتی جدید کابینه آلمان به نام “دیجیتال ، امن ، پایدار” صورت گرفت.

وزیر تحقیقات آنیا کارلیتسک گفت که انتظار می رود بودجه را از یک بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط دولت برای مقابله با بحران دریافت کند.

وزیر ، متعلق به حزب دموکرات مسیحی صدراعظم آنگلا مرکل ، افزود: “ما تلاش می کنیم تا بتوانیم با خیال راحت و مستقل از تمام فرصتهای ذاتی دیجیتالی شدن ، چه در اقتصاد ، علوم ، آموزش و فرهنگ و البته در حوزه خصوصی. “

وزیر با اشاره به تهدیدات ناشی از فضای مجازی که مردم ، شرکت ها و سازمان ها در آلمان در زندگی روزمره در معرض آن قرار دارند ، خاطرنشان کرد: اداره فدرال امنیت فناوری اطلاعات (BSI) 117.4 میلیون نوع بدافزار جدید را فقط در آلمان ثبت کرده است سال ، و هشدار داد که 24.3 میلیون مجموعه داده بیمار در اینترنت وجود دارد که می توان روزانه به آنها دسترسی داشت ، “و هر روز حداکثر 20،000 ربات توسط سیستم های رایانه ای آلمان آلوده می شوند.”

برنامه چارچوب تحقیقاتی به تقویت تکنیک های رازداری در کوتاه مدت کمک می کند. وزیر گفت که این شامل کاهش تحقیقات در مورد اطلاعات شخصی است و افزود که فن آوری های جدید باید از محرمانه بودن اطلاعات هنگام استفاده از داده ها اطمینان حاصل کنند ، “و برای این منظور ما قصد داریم یک شبکه جستجو برای حذف اطلاعات شخصی باز و گمنامی ایجاد کنیم. از سال 2022 “” کارلیتسک گفت که در آینده انتظار می رود این شبکه بی هویتی و حفاظت از داده های فن آوری را با هم ترکیب کند.

در میان مدت انتظار می رود دولت آلمان از پروژه های تحقیقاتی که به اصطلاح “اینترنت اشیاings” در خانه ها ، تأسیسات تولیدی و زیرساخت های مهم را ایمن تر می کند ، حمایت کند و برنامه دولت در میان مدت از تحقیقات ارتباطات کوانتومی پشتیبانی خواهد کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *