دفتر امنیت مالی ، ارتقا staff کارکنان امنیت مالی برای هدایت نوآوری در امور مالی دیجیتال و اقتصاد داده

[ad_1]

در مجموع 71 دوره آموزش امنیت مالی در سال 2021.
ایجاد یک برنامه درسی ابتکاری برای امنیت فناوری مانند هوش مصنوعی (AI) ، داده ، ابر و بلاکچین و گسترش زیرساخت های آموزشی که رو در رو نیست و قابل لمس نیست

[보안뉴스 원병철 기자] آژانس امنیت مالی (مدیر کیم یانگ کی) برای تقویت کارکنان امنیت مالی که منجر به نوآوری در امور مالی دیجیتال و اقتصاد داده می شوند ، و در مجموع 71 دوره برای آموزش امنیت مالی کارمندان شرکت های مالی من این کار را خواهم کرد

وب سایت وب سایت دوره آموزشی آژانس امنیت مالی[자료=금융보안원]

امنیت مالی ارائه شده توسط مرکز آموزش امنیت مالی آژانس امنیت مالی توسط کارمندان شرکت های مالی با متوسط ​​حدود 830،000 در سال برای سه سال گذشته (2018-2020) و در کل 2.25 میلیون (6،000 آموزش آفلاین ، 2 ، 54،000 آموزش سایبری) دوره آموزشی کامل شده.

ویژگی های آموزش امنیت مالی در سال 2021 عبارتند از: ① ایجاد دوره های آموزشی تخصصی در زمینه امنیت فناوری های دیجیتال و نوآوری در داده ها ، ② گسترش زیرساخت های آموزشی ، که با توجه به وضعیت دوره های آموزشی سفارشی کرونا 19 ، رو در رو و بدون درایت نیست. برای هر کلاس با توجه به تقاضا برای آموزش امنیت در بخش مالی سه مورد وجود دارد.

ایجاد دوره های آموزشی تخصصی در زمینه امنیت دیجیتال و فناوری های نوآوری داده ها
آنها در کل 9 دوره آموزشی ایجاد کرده اند که مربوط به آخرین تهدیدات سایبری و فناوری های نوآورانه مانند حفاظت از اطلاعات شخصی ، ابر ، هوش مصنوعی (AI) ، داده ها ، شبکه تاریک ، APT و موارد دیگر است.

بررسی اجمالی کنسرسیوم و مروری بر برنامه درسی سایبر[자료=금융보안원]

توسعه زیرساخت های آموزشی غیر حضوری و دست نخورده با توجه به وضعیت کرونا 19
گسترش زیرساخت های آموزشی ، که به صورت شخصی نیست و تحت تأثیر قرار نمی گیرد ، با گسترش روش های یادگیری آنلاین با توجه به وضعیت کرونا 19 ، مانند یادگیری خرد ، آموزش تلنگر و وبینار.

با توجه به تقاضا برای آموزش امنیت مالی ، دوره های آموزشی سفارشی را برای هر کلاس برگزار کنید
برای انعکاس تقاضا برای آموزش امنیت جدید ناشی از نوآوری های صنعت مالی و گسترش مالی دیجیتال ، △ مدیریت و مهارت های عملی technologies فن آوری های امنیتی △ انطباق △ کسب صلاحیت های امنیت مالی و غیره

کیم یانگ گی ، مدیر آژانس امنیت مالی ، گفت: “امنیت مالی مهمترین چیز در تأمین نیروی کار حرفه ای است” ، زیرا توانایی پاسخگویی به تهدیدهای امنیتی رو به افزایش در نوآوری دیجیتال و اقتصاد داده ضروری است. “ما به توسعه و ارائه دوره های آموزشی ادامه خواهیم داد ، به سرعت تقاضای آموزش را درک خواهیم کرد تا هیچ مانعی برای آموزش کارشناسان امنیتی وجود نداشته باشد.”
[원병철 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *