در مراسم بزرگداشت روز علم و اطلاعات و ارتباطات … 151 جایزه دولتی برگزار شد

[ad_1]

جوایز دولتی به 151 فرد مستحق بخاطر ارتقا science علم و فناوری و ارتباطات اطلاعاتی اعطا شد.
رئیس جمهور یون هی هان ، مدیر عامل S&C ، مدیر عامل Moo-sang Song of OTS و Tmax Soft (گروه) و دیگران.

[보안뉴스 원병철 기자] وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات (وزیر کی یانگ چوی ، از این پس “وزارت علوم و فناوری” نامیده می شود) ، کمیسیون ارتباطات کره (رئیس سانگیوک خان ، از این پس “کمیسیون ارتباطات کره”) ، صدا و سیمای کره و انجمن ارتباطات (رئیس جمهور گی چول لی ، از این پس “اتحاد ICT”) ، انجمن های علوم و فناوری فدراسیون کره جنوبی (رئیس جمهور وو ایل لی ، از این پس “گوچونگ”) “مراسم جشن روز علم و اطلاعات در سال 2021” را در 10 : 30 صبح در 21 آوریل در Dongdaemun Design Plaza اعلامیه 2.

▲ وزیر علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات ، کی یانگ چوی ، که در مراسم بزرگداشت روز علم و اطلاعات و ارتباطات در سال 2021 سخنرانی یادبود ارائه کرد[사진=과기정통부]

به مناسبت پنجاه و چهارمین روز علوم (21/4) و شصت و ششمین روز اطلاعات و ارتباطات (22/4) ، مراسم بزرگداشت باعث افتخار و افتخار از طریق جوایز دولتی به مستحقان ارتقا science علم و فناوری و ارتباطات اطلاعاتی و تحقیقات ملی شد. و فعالیتها ارزیابی ارزیابی به عنوان محلی برای تقویت اراده برای ایجاد زمان برای بهبود ، تعهد و جهش به جلو ، براساس علم و فناوری و اطلاعات و ارتباطات تهیه شده است.

به دنبال تأثیر Corona 19 ، سال بعد بصورت آنلاین و آفلاین انجام شد و بصورت مستقیم از YTN Science ، Naver TV و Kakao TV پخش شد.

در این مراسم چهره های کلیدی در زمینه علوم و فناوری و ارتباطات از جمله وزیر علوم و فناوری کی یانگ چوی ، رئیس کمیته پخش و ارتباطات علوم و فن آوری شورای ملی ، لی وون ووک ، معاون رئیس کره حضور داشتند. کمیسیون ارتباطات ، پارک سو گونگ ، مشاور علوم و فناوری در دفتر رئیس جمهور ، لی چئول ، رئیس کنفدراسیون ICT و لی وو ایل ، رئیس علم و فناوری. 151 نفر با ارتقا of اطلاعات و ارتباطات و ارزیابی ملی از اجرای تحقیق و توسعه ، به 37 برنده نماینده جوایزی اهدا شد و سایر برندگان به صورت آنلاین شرکت کردند.

guests میهمانان محترم کشور و خارج از کشور در این مراسم[사진=과기정통부]

گروه ارتقا of علم و فناوریبه افتخار پنجاه و چهارمین سالگرد روز علم ، در مجموع به 79 نفر جوایز دولتی اعطا شد که شامل 26 مدال ، 9 بسته ، 20 نقل قول ریاست جمهوری و 24 نقل قول نخست وزیری است. در میان آنها ، مدیر عامل OTS ، Song Moo-sang با جایزه ریاست جمهوری مورد تقدیر قرار گرفت.

مرکز دانش و فناوری (سطح 1) توسط پروفسور کوانگ هو کیم ، دانشگاه ملی بوسان ، که به خاطر دستاوردهای برجسته علمی خود در زمینه مواد پیشرفته برای بیش از 40 سال و مرکز نوآوری (سطح 2) ، شناخته شد. ) از طریق پیشنهادهایی برای سیاست های علوم و فناوری و تحقیقات انسجام پاداش گرفت. انستیتوی علم و فناوری کره (KIST) به عنوان ششمین م inسسه تحقیقاتی نوآورانه جهان انتخاب شد و در مجموع به 26 نفر مدال اعطا شد ، از جمله نشان لی لیونگ کوان ، محقق ارشد موسسه علوم کره و فناوری این بسته علم و فناوری به 9 نفر اعطا شد ، از جمله استاد دانشگاه کاتولیک لی سوک کیونگ ، که در توسعه تحقیقات ویروس تومور نقش داشت و معاون رئیس جمهور SK Hynix کیم سونگ سو ، که نیمه هادی ها را تولید و با موفقیت تولید کرد. فناوری ها و محصولاتی مانند DDR5 و HBM2E. 20 نفر برای ریاست جمهوری انتخاب شدند ، از جمله كیم بونگ-كی ، محقق ارشد موسسه ماشین آلات و مواد كره كه به تأمین فناوری توسعه زیردریایی كه به طور مستقل در كره توسعه یافته است و لی سان یانگ ، استاد دانشگاه ملی ، كمك كردند. که نقش برجسته ای در پرورش و حمایت از دانشمندان و مهندسان زن داشته است. 24 نفر برای نقل قول نخست وزیر انتخاب شدند ، از جمله پروفسور کیم یونگ چول ، که با تحقیق در مورد همکاری صنعت و دانشگاه و تاسیس یک شرکت جدید تولید دارو و ارتقا resources منابع انسانی عالی ، و کیم هیو جونگ ، مدیر اجرایی علوم زیستی ، که در انتشار کتابهای تخصصی در زمینه های مهم دانشگاهی ، از جمله رشته علوم زندگی ، کمک کرد.

بخش اجرای تحقیق و توسعه ملیدر مجموع به 22 نفر جوایز دولتی اعطا شد که شامل 2 مدال ، 5 بسته ، 6 نقل قول ریاست جمهوری و 9 امتیاز نخست وزیر بود.

Woongbijang (درجه 3) توسط یک همکار ارشد تحقیقاتی در موسسه فناوری ساخت و ساز کره ، Itaewon ، اعطا شد که یک سیستم دیوار بیرونی را توسعه داد که هم سطح بین المللی عایق و هم ایمنی در برابر آتش را فراهم می کند. کی هو لی ، رئیس بخش جدید توسعه داروی SK Biopharm ، برنده جایزه ، تحقیق و توسعه را از کشف مواد کاندیدا تا توسعه بالینی انجام داد. در مجموع 5 نفر برای بسته بندی این دانش و فن آوری انتخاب شدند ، از جمله Byeong-taek Lee ، استاد دانشگاه Soonchunhyang که فن آوری اصلی تزریق پیوند استخوان را برای درمان شکستگی های غیرقابل حل ، عروق خونی مصنوعی ضد ترومبوتیک برای ارگانیسم های قلبی عروقی و قابل کاشت توسعه داد. در مجموع شش نفر برای ریاست جمهوری انتخاب شدند ، از جمله یانگ یونگ-سئون ، محقق بهداشت در انستیتو های ملی بهداشت در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها که به نتایج از جمله کار دیپلم ، حق ثبت اختراع و انتقال فناوری از طریق ویروس کرونا کمک کرد. تحقیق و یک بستر تحقیقاتی. ستایش نخست وزیر شامل 6 محقق ، از جمله یک محقق از موسسه ارزیابی و برنامه ریزی علمی و فناوری کره ، سونگ هو چو ، که در بهبود سیستم مطالعات امکان سنجی مقدماتی برای پروژه های ملی تحقیق و توسعه و اطمینان ، که ارزیابی های خاص پروژه های تحقیق و توسعه را ارائه می دهد ، کمک کرد. در زمینه مواد ، قطعات و تجهیزات به راحتی انجام می شود. سه مutesسسه تحقیقاتی از جمله محقق ، م Instituteسسه تحقیقات فناوری شیمی کره و م Instituteسسه تحقیقات فناوری امنیت ملی وابسته به ETRI انتخاب شدند.

بخش اطلاعات و ارتباطات برای توسعهجوایز دولتی به مجموع 50 نفر (شامل 5 سازمان) اعم از 5 مدال ، 6 بسته ، 17 نقل قول از ریاست جمهوری و 22 نقل از نخست وزیری اهدا شد.

مدال Hwang Jo Geun-jeong (سطح 2) توسط پروفسور سانگ هون لی ، بیمارستان آنام در دانشگاه کره اعطا شد ، وی با ایجاد یک سیستم اطلاعات ابری برای بیمارستان ها و امکانات پزشکی و ایجاد کمک به ایجاد یک محیط پزشکی دقیق. Hwang Medal Jo Geun-jeong (سطح 3) فناوری بهینه سازی تصویر هوش مصنوعی را تجاری می کند. در مجموع به 5 مدال اعطا شد ، از جمله پروفسور هیوک-جائه لی از دانشگاه ملی سئول ، که به پیشرفت صنعت هوش مصنوعی داخلی کمک زیادی کرد. در مجموع چهار نفر برای بسته بندی در Geunjeong انتخاب شدند ، از جمله پروفسور Ryu Su-Jung (سابق) دانشگاه ملی سئول ، که به عنوان متخصص در ساختارهای رایانه و پردازنده به ارائه قابلیت های هوش مصنوعی داخلی در صنعت و دانشگاه کمک کرد. این منبع برای اولین بار در کره به بازار برچسب گذاری داده ها معرفی شد و به دو نفر جایزه اعطا شد ، از جمله پارک مین وو ، مدیر عامل شرکت Crowdworks ، که در ایجاد اکوسیستم صنعتی سهیم بود. در مجموع 15 نفر و دو گروه برای پیشنهاد ریاست جمهوری انتخاب شدند ، از جمله مدیر عامل شرکت اطلاعات و ارتباطات Samwha Electric Sok Dong-wook و انجمن اطلاعات و ارتباطات کره برای کمک به ایجاد زیرساخت های اطلاعاتی و ارتباطی مانند 5G و به نقل از وزیر. -رئیس جمهور با سخت کوشی در اداره پست گوری کار می کند تا تحویل غیرقانونی را از بین ببرد. در مجموع 19 نفر و 3 سازمان اعطا شدند ، از جمله خبرنامه Nam-Joon Park ، که منجر به داوطلب شدن شد و داوطلبانه را رهبری کرد ، و One Store ، که با کاهش هزینه ها و هزینه ها به ایجاد یک بازار برنامه سالم در کره کمک کرد. کاهش کارمزد برای مشاغل کوچک و متوسط.

به ویژه ، در این زمینه ، مدیرعامل SNC هان اون او و TmaxSoft (سازمان) درخواست ریاست جمهوری را دریافت کردند.

علاوه بر این ، بزرگان مشارکت در توسعه زمینه اطلاعات و ارتباطات در این روز به این مراسم دعوت شدند و جوایز ویژه برای دستاوردها (7 نفر) به منظور تجلیل از دستاوردهای خود و ابراز قدردانی به آنها اهدا شد. بزرگانی که به عنوان اولین نسل اطلاعات و ارتباطات ، در زمینه های مختلف مانند زیرساخت ها ، نرم افزارها ، شرکت ها ، رایانه ها و … فعال بوده و در توسعه کره به عنوان یک قدرت فناوری اطلاعات سهیم بوده اند ، هر سازمانی در زمینه اطلاعات و ارتباطات هستند. به عنوان اتحاد ICT ، انجمن صنعت نرم افزار کره ، انجمن تجارت Venture و انجمن CIO کره فعالیت می کند. در مجموع 7 نفر پس از بحث با پیشنهاد.

بزرگان اطلاعات و ارتباطات كه در این مراسم حضور داشتند ، در جلسه استقبال قبل از مراسم شركت كردند و نظرات خود را درباره اطلاعات و ارتباطات با مهمانان و ممیزان اصلی ، از جمله چوی كی یونگ ، وزیر علوم و ICT به اشتراک گذاشتند. هفت جایزه دستاورد ویژه ICT شامل △ Kim Young-tae ، رئیس سابق LG CNS △ Lee Kang-tae ، رئیس افتخاری مجمع CIO کره (کارت قبل از BC) △ کو کوآن جونیور ، مدیرعامل Ace Technology (PICCA سابق) رئیس سوم) رئیس سابق کامپیوتر سامبو) پارک پارک هان گیو ، استاد افتخاری دانشگاه یونسی (رئیس سابق جامعه ارتباطات) ul ایول جائه کیم ، مدیرعامل Geumyang اطلاعات و ارتباطات اولین رئیس PICCA) و دیگران. انتخاب شد.

در آینده ، وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات در نظر دارد جایزه ویژه ای برای موفقیت های بزرگان در زمینه اطلاعات و ارتباطات ترتیب دهد و هر ساله پس از دریافت توصیه ها در هر زمینه اطلاعات و ارتباطات ، هر رشته را انتخاب کند.

وزیر علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات چوی کی یانگ در سخنرانی یادبودی گفت: “من صمیمانه به شما احترام می گذارم به کسانی که علی رغم شرایط سخت در پیشرفت فناوری علمی و اطلاعات و ارتباطات سهم بسزایی داشته اند.” ما صنایع جدید ایجاد خواهیم کرد از طریق بسیج علم و فناوری و فرصتهای اطلاعاتی و ارتباطی و ایجاد فرصتهای جدید برای رشد در عصر تحول دیجیتال. “
[원병철 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *