درمان ویروس تاج ، دو داروی جدید روزنامه العنباa

[ad_1]

مشخص شده است که دو داروی جدید در نجات جان افراد مبتلا به ویروس کرونا موثر است ، زیرا می تواند به کاهش یک چهارم مرگ و میر کمک کند.

محققانی که آزمایشی را در بخش های مراقبت ویژه از سرویس بهداشت ملی انگلیس انجام داده اند می گویند که این دو روش درمانی به نجات جان 12 نفر کمک کرده است.

کارشناسان می گویند این مواد در حال حاضر در انگلیس موجود است و می تواند بلافاصله برای نجات صدها نفر از زندگی استفاده شود.

بیمارستان های انگلیس بیش از 30،000 بیمار مبتلا به Covid دارند – 39 درصد نسبت به آوریل افزایش یافته است.

دولت انگلیس در حال همکاری با تولید کننده است تا اطمینان حاصل کند که این دو دارو – توسیلیزوماب و ساریلوماب – در دسترس بیماران در انگلیس باقی بماند.

علاوه بر نجات جان بیشتر ، هر دو روش درمانی به بهبودی بیماران کمک می کند و مدت زمان مراقبت های ویژه را حدود یک هفته کاهش می دهد.

به نظر می رسد که هر دو به خوبی کار می کنند ، بنابراین این می تواند به دگزامتازون اضافه شود.

کارشناسان می گویند گرچه هر دو روش درمانی گران ترند ، اما مزیت آن واضح است – و کمتر از هزینه روزانه تخت مراقبت های ویژه است.

محقق ارشد ، پروفسور آنتونی گوردون ، از کالج امپریال لندن گفت: “انتظار می رود از هر 12 بیمار که با هر دو دارو درمان می شود ، یک نفر زندگی را نجات دهد.

و در آزمایشی که در شش کشور مختلف از جمله انگلستان با حدود 800 بیمار تحت مراقبت های ویژه انجام شد:

حدود 36 درصد بیماران Covid پس از دریافت استاندارد مراقبت معمول خود ، در مراقبت های ویژه فوت کردند.
این دو داروی جدید وقتی 24 ساعت پس از بستری شدن در مراقبت های ویژه به بیماران داده می شود ، میزان مرگ و میر را یک چهارم کاهش می دهد و به 27 درصد می رساند.
پروفسور استفان بویس ، مدیر پزشکی ملی سرویس بهداشت ملی گفت: “این واقعیت که داروی دیگری وجود دارد که می تواند به کاهش مرگ و میر در میان بیماران مبتلا به کوید -19 کمک کند … نشان دهنده پیشرفت مثبتی در مبارزه مداوم با ویروس است. .

وزیر بهداشت انگلیس مت هانکوک گفت: انگلیس بارها و بارها ثابت کرده است که در خط مقدم شناسایی و ارائه درمانهای نوآورانه و امیدوار کننده برای بیماران خود است.

وی افزود: نتایج امروز پیشرفت چشمگیر دیگری در یافتن راهی برای برون رفت از این اپیدمی است و وقتی به گروه واکسن ها و درمان های ارائه شده اضافه شود ، نقش مهمی در ریشه کن سازی این ویروس خواهد داشت.

این داروها التهاب را کاهش می دهند ، که می تواند در بیماران Covid خیلی سریع افزایش یابد و به ریه ها و سایر اندام ها آسیب برساند.

پزشکان توصیه می کنند این داروها به هر بیمار کووید که وضعیت او بدتر می شود ، حتی اگر داروی دگزامتازون دریافت می کنند و به درمان فشرده نیاز دارند ، داده شود.

توسیلیزوماب و ساریلوماب قبلاً به لیست محدودیت های صادراتی دولت انگلیس اضافه شده است که شرکت ها را از خرید دارو برای بیماران در انگلیس و فروش آنها با قیمت بالاتر در سایر کشورها منع می کند.

نتایج این مطالعه هنوز در یک مجله پزشکی بررسی یا منتشر نشده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *