دانشگاه ملی چونگنام-KEPCO دوره ویژه ای را درباره هوش مصنوعی راه اندازی کرده است

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] دانشگاه ملی چونهام دوره “نانو درجه” را برای دارنده KEPCO با محتوای اصلی آموزش هوش مصنوعی باز می کند.

“مدرک نانو” به یک ریز تخصصی ، مانند یک گرایش و کارشناسی ارشد در دانشگاه ها اشاره دارد و یک آموزش پیشرو در آینده است که فن آوری های جدید مورد نیاز برای دوره تحول دیجیتال را مطالعه می کند. در کره ، عملاً ، برنامه Matchup Program ، یک دوره آنلاین کوتاه مدت صدور گواهینامه شغل متناسب با صنعت چهارم ، برای شرکت های نماینده برگزار می شود.

مرکز یادگیری مادام العمر دانشگاه ملی چونهام دوره KEPCO Nano خود را افتتاح کرده و “فرآیند تجزیه و تحلیل داده” که توسط KEPCO توسعه داده شده است را به “برنامه تطبیق هوش مصنوعی” اضافه می کند ، برنامه ای که در حال اجرا است.

برنامه نگاشت هوش مصنوعی با پیوند دادن زمینه هوش مصنوعی به مشاغل موجود ، به طور مشترک بین بخش های دولتی و خصوصی ، هدف اصلی بهبود مهارت های حرفه ای است و مردم محلی ، دانشجویان و فارغ التحصیلان و همچنین کارمندان فعلی را هدف قرار می دهد.

در دوره تجزیه و تحلیل داده ها که توسط KEPCO تهیه شده است ، دانشجویان مقدمه ای در مورد تجزیه و تحلیل داده ها ، یک سیستم عامل یکپارچه سازی داده ها و استفاده از داده های پایتون را می آموزند.

در راستای چهارمین انقلاب صنعتی و استراتژی دولت برای تهیه موتورهای جدید برای رشد صنعتی ، KEPCO قصد دارد مهارت های کارکنان را بهبود بخشد و به ویژه استعداد حرفه ای مورد نیاز برای استراتژی آینده KEPCO را برای گسترش صنعت انرژی فراهم کند ، مانند مصنوعی تجزیه و تحلیل اطلاعات و اطلاعات ایجاد چنین دوره ای به طور فعال تشویق می شود. دوره “مدرک نانو” هر سال دو بار و از ماه فوریه برگزار می شود و برای کسانی که دوره را گذرانده اند گواهی پایان دوره با نام دو موسسه صادر می شود.

رئیس جمهور کیم سونگ جون گفت: “دوره Kapko Nano Degree با توجه به یک پیشگیری در برابر سیاست دولت در زمینه پرورش متخصصان هوش مصنوعی ، همزمان با محیط صنعتی منطقه ای تخصصی در گوانگژو و ژئولام-دو طراحی شده است.” نقطه اجرا
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *