دانشگاه ملی چونهام ، یک دولت دانشگاهی بسیار مبتنی بر داده

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] دانشگاه ملی چونهام مدیریت دانشگاه تمام وقت و مدیریت مبتنی بر نتایج را بر عهده خواهد گرفت. دانشگاه ملی Chonham یک سیستم مدیریت عملکرد نصب کرده است که می تواند به طور فعال برای مدیریت دانشگاه مبتنی بر داده و مدیریت عملکرد و همچنین برای ارتقاatic و مدیریت سیستماتیک پروژه های پشتیبانی مالی به عنوان بخشی از پروژه پشتیبانی نوآوری دانشگاه مورد استفاده قرار گیرد.

این سیستم که با نام Borami نیز شناخته می شود ، به شما امکان می دهد با یک نگاه سریع پیشرفت پروژه های مختلف دانشگاه را از طریق اینفوگرافیک های مختلف مشاهده کرده و داده های عملکرد را در زمینه های مختلف جمع آوری و تحلیل کنید.

علاوه بر عملکردهای اصلی این سیستم ، دانشگاه ملی چونام تصمیم گرفت تا ماه فوریه ، استفاده از داده ها برای مدیران دانشگاه ، پشتیبانی برای ارزیابی خارجی به عنوان تشخیص صلاحیت اصلی دانشگاه و پشتیبانی برای تجزیه و تحلیل رقابت کالج ها و گروه ها تا فوریه ، یک سیستم اضافه کند. .

به طور خاص ، انتظار می رود که سیستم استفاده از داده ها ، به طور انحصاری برای مدیران دانشگاه ، به رئیس جمهور و سایر بخشهای بزرگ کمک کند تا داده های مربوط به وظایف اصلی دانشگاه را در زمان واقعی بررسی کنند ، به بهبود سیاست های دانشگاه و بهبود کارایی و همچنین تصمیم گیری سریع کمک کنند.

رئیس جمهور جئونگ سئونگ تائک گفت: “مدیریت و تجزیه و تحلیل سیستماتیک داده ها در شرایطی که تأکید بر نوآوری مستقل و رشد دانشگاه است ، ضروری است.” من آن را به طور فعال به شرکت ارائه می دهم. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *