خلا middle میانی در مرکز آموزش تخصصی کارخانه های هوشمند در منطقه Daegu-Gyeongbuk را باز می کند

[ad_1]

انتظار می رود این مرکز به عنوان یک مرکز آموزش برای متخصصانی که تولید هوشمند و معاملات دیجیتال جدید را هدایت می کنند ، باشد

[보안뉴스 박미영 기자] در هفدهم ، شرکت کوچک و متوسط ​​تجاری (از این پس “خلاium متوسط”) اعلام کرد که یک مرکز آموزش کارخانه هوشمند ساخته و یک مراسم افتتاحیه را در مرکز آموزش Daegu-Gyeongbuk در Gyeongsan-si ، Gyeongsangbuk-do برگزار کرده است.

در این مراسم هیونگ سو کیم ، معاون شهردار Daegu ، Eui-rak Hong ، معاون شهردار Daegu ، معاون فرماندار Ha Dae-seong ، Gyeongsangbuk-do معاون فرماندار Ha Dae-sung ، رئیس محلی و کوچک محلی شرکت های بزرگ شرکت های بزرگ سرمایه گذاری و شرکت های عضو برای جشن افتتاح مرکز آموزش و مشاهده تظاهرات فن آوری.

مرکز آموزش Smart Factory یک زمینه آموزشی است که در آن دانش آموزان می توانند ساخت و راه اندازی یک کارخانه هوشمند را با ساخت یک خط تولید آموزش با استفاده از جدیدترین فناوری های ICT تجربه کنند.

مرکز آموزش Daegu Gyeongbuk مرکز آموزش از ژانویه سال گذشته در حدود 14 ماه ساخته شد و امکانات اصلی آن شامل یک روش تولید مجهز به خط تولید و تجهیزات تولید هوشمند و همچنین یک اتاق آموزش ربات و یک اتاق عملی PLC است. .

به طور خاص ، آن را با تجهیزات مختلف آموزش ربات منعکس کننده صنایع تخصصی منطقه طراحی شده است. به منظور آموزش منطقه Daegu به عنوان یک نقطه نرم برای صنعت رباتیک ، انتظار می رود هم افزایی سیاست هایی مانند افزایش رقابت صنعت تولید محلی و ایجاد اشتغال از طریق کار مرکز آموزش در ارتباط با محبوب ترین Local Local Vitality 2.0 توسط شهر داگو

علاوه بر این ، در حالی که مراکز آموزشی موجود زمینه ای برای گشت و گذار در آنجا بود که می توانید نگاهی جامع به جدیدترین فناوری های ICT مربوط به کارخانه های هوشمند داشته باشید ، مرکز آموزش Daegu-Gyeongbuk مزیتی است که افراد می توانند تجربه عملی داشته باشند.

در راستای سیاست دولت برای تقویت رقابت پذیری SME ها در دوران انقلاب چهارم صنعتی ، Mid-Vacuum به طور فعال یک مرکز آموزشی را ایجاد و مدیریت می کند. با شروع با مرکز آموزش SME Ansan در Gyeonggi-do در سال 2017 ، وی یک مرکز آموزشی در م Instituteسسه کامپتیک فناوری جامع در Jeonju ، Jeonbuk و مرکز آموزش Gyeongnam در Busan ، Changwon ، Gyeongsangnam ساخته و راه اندازی کرده است – من در سال 2020 انجام می دهم.

امسال پس از مرکز آموزش Daegu-Gyeongbuk در Gyeongsang ، Gyeongsangbuk-do و مرکز آموزش Chungcheong در Cheonan ، Chungcheongnam-do ، مرکز آموزش Gwangju Honam نیز قصد دارد مرکز آموزش را گسترش دهد. از این طریق ، این شرکت در نظر دارد تا سال 2022 60،000 متخصص در زمینه تولید هوشمند پرورش دهد و در زمینه معاملات جدید دیجیتال متخصصانی پرورش دهد.

رئیس کیم هاکدو گفت ، “مرکز آموزش کارخانه هوشمند Daegu Gyeongbuk به عنوان یک ماده خوشامد برای پرورش و تأمین منابع انسانی عالی خدمت خواهد کرد که تولید هوشمند و معامله دیجیتال جدید را هدایت می کند.” امکانات تولید SME و به طور فعالانه از جهش و رشد نوآورانه حمایت می کنند صنعت منطقه ای در Daegu-Gyeongbuk. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *