حملات فیشینگ با موضوع اسکار در حال جابجایی است

[ad_1]

اسکار رویدادی است که نه تنها طرفداران سینما ، بلکه افرادی را که از دیدن فیلم لذت نمی برند نیز به خود جلب می کند. این خصوصاً به این دلیل است که اخبار خوب سال گذشته و امسال در صنعت فیلم کره منتشر شده است. در این حالت ، به ویژه مراقب مهاجمین فیشینگ باشید.

[보안뉴스 문가용 기자] خبر این است که جوایز اسکار 93 ، که به سوژه داغ بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای یون یونگ بازیگر تبدیل شده ، مورد حمله فیشینگ قرار گرفته است. مهاجمان قربانیان تولید انبوه با استفاده از کلمات کلیدی مختلف مرتبط هستند و بنابراین ادعا می شود اطلاعات حساس مانند شناسایی را می دزدند.

[이미지 = utoimage]

علاقه مندان به این فیلم ها می خواهند همه آثار بازیگرانی را ببینند که قبل از مراسم اهدای جایزه نامزد اسکار می شوند. بعد از جمع آوری هرچه بیشتر آثار ، استانداردهای خودم را تعیین می کنم و سپس از مراسم اهدای جوایز لذت می برم. مهاجمان سایبری نیز از این روند آگاه هستند و آن را بارها و بارها هدف قرار می دهند.

طبق گفته شرکت امنیتی کسپرسکی ، “قبل از اسکار ، سایت های زیادی وجود دارند که نامزدی اسکار را به صورت رایگان نشان می دهند و وقتی در واقع وارد سیستم می شوید ، چند دقیقه اول فیلم را نشان می دهید و سپس از آنها می خواهید برای ادامه تماشا ثبت نام کنند.” “برخی مکان ها در اینجا وجود دارد که شما را وادار می کند تا اطلاعات کارت اعتباری را با ضمیمه یک سیستم پرداخت جعلی وارد کنید. البته ، فقط پول بیرون می آید و فیلم ها نمایش داده نمی شوند.”

خود فیلم نامزد شده برای پخش بدافزار نیز استفاده می شود. طی سال گذشته ، تحقیقات کسپرسکی بیش از 80 پرونده مخرب را که به نامزدی اسکار بهترین فیلم پیوند داشتند ، کشف کرده است. به ویژه سه فیلم مورد سو ab استفاده زیادی قرار گرفته اند که به شرح زیر است.
1) یهودا و مسیح سیاه (27٪)
2) زن جوان امیدوار کننده (22٪)
3) آزمون شیکاگو 7 (21٪)
این سه فیلم 70٪ از توزیع بدافزار مربوط به اسکار را تشکیل می دهند.

علاوه بر این ، چندین اسکار برای توزیع بدافزار استفاده شده است.
1) سرزمین عشایری (14٪)
2) مانک (6٪)
3) جعفری آب (5٪)
4) پدر (3٪)
5) صدای فلز (3٪)

تحلیلگران تهدید کسپرسکی افزودند: “این نوع حمله بسیار رایج است.” “هدف قرار دادن روانشناسی افرادی که می خواهند به صورت رایگان فیلم تماشا کنند ، قلب این حملات فیشینگ بوده است ، اما اخیراً با ظهور خدمات پخش جریانی ارزان ، اوضاع بهتر می شود.”

در این شرایط ، فعالیت روز افزون مهاجمان سایبری که اسکارها را هدف قرار می دهند نشان می دهد که “علاقه مردم به رویدادهای بین المللی هنوز زیاد است و بنابراین تعداد مهاجمین سایبری که از آنها بهره برداری می کنند نیز بسیار زیاد است.” با این حال ، کسپرسکی معتقد است که “این پدیده می تواند به تدریج کاهش یابد”. “با افزایش امنیت سرویس های پخش جریانی و افزایش محبوبیت آنها ، اقدام به اغوای مردم با فیلم های جعلی در آینده در برابر مهاجمان تأثیر کمتری خواهد داشت.”

خلاصه 3 خط
1. تله های مهاجم به دلیل اسکار در سراسر فضای مجازی ایجاد می شوند.
2. ایجاد یک سایت جعلی که آثار معرفی شده را نشان می دهد و داده های شناسایی و اطلاعات حساس را به سرقت می برد.
3. این حملات از مدتها قبل وجود داشته است ، اما اخیراً با افزایش خدمات پخش از محبوبیت آنها کاسته شده است.

[국제부 문가용 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *