جلسه توجیهی آنلاین وسترن پاور ، تبدیل دیجیتال چالش بزرگ “موفق”

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] کره وسترن پاور جلسه توجیهی آنلاین در هشتمین جلسه توجیهی تجاری Grand Challenge Grand را با موفقیت به پایان رساند. این توجیهی برای جلوگیری از شیوع COVID-19 به طور مستقیم از یوتیوب پخش شد.

[사진=서부발전]

وسترن پاور تا بیست و هشتم پذیرای Grand Changing Grand Challenge است ، یک پروژه تحقیقاتی مشترک مشترک با استفاده از داده های بزرگ برای تولید انرژی. این امر برای احیای مجدد تولید داده های بزرگ برای تولید انرژی و تقویت تحول دیجیتال در صنایع مرتبط با کشف مدل های تجاری با ارزش افزوده بالا است.

چالش در قالب △ به دست آوردن ایده های خلاقانه برای مدل های کسب و کار △ ارائه داده ها و پشتیبانی فنی جامع مشتق از تولید و ارزیابی مدل های مدل تحقیق است که انجام تحقیق و توسعه پیگیری می کند نه تیم انتخاب می شوند ، مدل های تحقیقاتی عالی ایجاد می شوند ، و در مجموع 2 میلیارد یورو درآمد حاصل از تحقیقات پیگیری ، حداکثر 500 میلیون KRW برای هر کار.

با توجه به اینکه این اولین تلاش برای تحقیق در زمینه همکاری داده های بزرگ است ، توجیهی برای دعوت از شرکت های مختلف خصوصی مانند شرکت ها ، موسسات تحقیقاتی و دانشگاهی که مشارکت در آنها دشوار است ، آماده شد. به دنبال اعلام یک برنامه تجاری تفصیلی توسط افسر قدرت غربی ، جلسه پرسش و پاسخ در مورد ارزیابی و تحقیقات پیگیری برگزار شد.

فیلم خلاصه را می توان از طریق وب سایت Western Power Digital Sharing Center مشاهده کرد. سازمانهایی که مایل به شرکت در آن هستند می توانند پیشنهاد را تا تاریخ 28 ام از وب سایت بارگیری کنند ، آن را پر کرده و ارسال کنند.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز – بدون توزیع مجدد>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *