جزیره ججو در حال سرمایه گذاری 8.86 میلیارد هزینه برای گسترش شبکه دوربین مدار بسته خود است

[ad_1]

282 نصب و راه اندازی نظارت تصویری بن بست جدید برای ایمنی در زندگی ، با تمرکز بر پیشرفت در سیستم کنترل هوشمند AI

[보안뉴스 박미영 기자] جزیره ججو اعلام کرده است که 8.86 میلیارد دلار به دست آمده در پروژه توسعه دوربین مدار بسته امسال را برای ایجاد یک محیط زندگی امن و راحت برای جرم در ججو سرمایه گذاری خواهد کرد.

[사진=제주도]

روز نهم ، معاون فرماندار کو یونگ کوان برای بررسی وضعیت کار و تشویق کارگران از مرکز کنترل نظارت تصویری یکپارچه واقع در Beofwang-dong ، Seogwipo بازدید کرد.

معاون فرماندار کو یونگ کوئن گفت: “مرکز دوربین مداربسته زیرساخت اصلی ساخت یک شهر هوشمند تمیز و هوشمند مانند ججو است که فراتر از منطقه امنیتی و امنیتی است.” “

وی سپس به کارمندان گفت: “با ادامه توسعه امکانات نظارت تصویری و بهبود سیستم کنترل هوش مصنوعی ، باید ججو را ایجاد کنیم که در آن ساکنان و گردشگران بتوانند احساس امنیت کنند.”

جزیره ججو قصد دارد 7.46 میلیارد دلار کسب شده به عنوان یک پروژه مهم در سال جاری برای نصب 1254 نظارت تصویری در 282 مکان ، از جمله مناطق جرم و مناطق ایمنی زنان و پاسخگویی به حوادث ایمنی و جنایات از طریق نظارت 24 ساعته ، در زمان واقعی. .

در سال 2019 ، استان ابتدا 273 منطقه نصب را از طریق تحقیقات در محل ، تجزیه و تحلیل کارمندان و تجزیه و تحلیل جرم با همکاری آژانس پلیس Jeju و آژانس پلیس Jeju برای 545 نامزد دوربین مدار بسته اعمال شده توسط Eup ، Myeon و Dong Police Agency و Jeju The CCTV انتخاب کرد کامل است انتظار می رود نصب 282 صندلی از جمله 272 صندلی باقیمانده و 10 صندلی اضافی تا پایان سال جاری به پایان برسد.

علاوه بر این ، جزیره ججو در سال جاری 1.4 میلیارد دلار سرمایه گذاری کرده است تا نقاط کور را به حداقل برساند و کارایی بیشتری نسبت به سیستم هوشمند مدیریت دوربین مداربسته دارد ، که با استفاده از فناوری تجزیه و تحلیل ویدئو ، با هوش مصنوعی ، افراد و وسایل نقلیه را به صورت انتخابی نمایش می دهد. .

از طرف دیگر ، در مرکز کنترل نظارت تصویری جژو ، 107 افسر کنترل به طور شبانه روزی کار می کنند تا بر روی نظارت تصویری در جزیره ججو 10456 نظارت تصویری را در زمان واقعی انجام دهند.

سال گذشته ، 4 هزار و 832 مورد پیشگیری و پاسخگویی به حوادث ایمنی ارائه شد ، 6082 مورد داده ویدیویی برای تحقیقات جنایی و 20 مورد دستگیری جنایی فعلی ثبت شد.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *