جریمه نقدی برای گزارش نادرست “من در آتش هستم” ، تا 5 میلیون وون

[ad_1]

[보안뉴스 박미영 기자] در تاریخ نوزدهم ، آژانس خدمات آتش نشانی اصلاحیه ای را در مصوبه اجرای قانون صنعت آتش نشانی صادر كرد كه به موجب آن جریمه های متفاوت تا سقف 5 میلیون دلار در صورت گزارش نادرست از وضعیت آتش سوزی و همچنین مصوبه اجرای قانون حمایت از آتش سوزی اعمال می شود. صنعت »، که دوره اشتراک بیمه جبران آتش سوزی را تعیین می کند. وی گفت که به اطلاع عموم خواهد رسید.

این امر به دلیل بازنگری در قانون چارچوب حفاظت از آتش سوزی برای افزایش مجازات گزارش نادرست و پیش بینی مقررات اجباری بیمه یا کسر غرامت برای آتش نشانان در قانون ارتقا صنعت آتش نشانی (از این پس قانون صنایع آتش نشانی) است. . این برای محدودیت است.

طبق قانون فعلی چارچوب اطفا current حریق ، جریمه ای حداکثر 2 میلیون تومانی برای افرادی که اطلاعات نادرستی در مورد آتش سوزی ، امداد و نجات یا اضطراری دارند ، بدست می آید. در ماه اکتبر ، قانون اساسی برای حفاظت از آتش سوزی مورد تجدید نظر قرار گرفت تا حداکثر مجازات سهل انگاری را به 5 میلیون درآمد افزایش دهد و انتظار می رود از 21 ماه اجرا شود.

مطابق با بازنگری در قانون ، استانداردهای اجرای خاص در دستور اجرا تعیین شد ، اما برای جلوگیری از سو frequentاستفاده مکرر ، مجازات ها با توجه به تعداد تخلفات متفاوت بود و میزان اجرای هر دستور با توجه به قانون اصلاح شده قانونی افزایش یافت حد بالا.

انتظار می رود این امر برای جلوگیری از اتلاف قدرت اطفا fire حریق به دلیل بسیج غیرضروری در صورت هشدار کاذب و جلوگیری از حوادث بزرگ به دلیل جای خالی در محل حادثه باشد. فرمان اجرایی فوق به همراه قانون چارچوب تجدید نظر شده در مورد حفاظت از آتش از بیست و یکم به اجرا در می آید.

در مرحله بعدی ، با نگاهی به قانون فعلی صنعت آتش نشانی ، که در آن یک مجری مشاغل آتش نشانی به شخص ثالثی خسارت وارد می کند ، این نشان دهنده مسئولیت جبران خسارت است و برای تضمین آن ، عضویت در بیمه یا کسر را به عهده می گیرد. سفارش داده شده.

قبل از تعهد اشتراك برای بیمه یا کسر ، درصد بیمه یا کسر برای بیمه یا کسر شرکت های آتش نشانی فقط 8٪ بود. با مصوبه اجرای قانون صنعت آتش نشانی ، که از نوزدهم نوزدهم لازم الاجرا می شود ، شرکتهای طراحی تجهیزات آتش نشانی ، سازندگان تجهیزات اطفا حریق ، مدیران نظارتی تجهیزات اطفا حریق و مدیران تجهیزات اطفا حریق باید برای بیمه یا کسر برای جبران خسارت.

بعلاوه ، در صورت طراحی تاسیسات اطفا حریق ، نظارت بر ساخت وسایل اطفا حریق ، خدمات مدیریت آتش نشانی و ساخت تاسیسات اطفا agreed حریق که با توافق دولت یا ایالت محلی توافق شده است ، همه آنها مشمول اشتراک اجباری هستند. مبلغ اشتراک مبلغی است که تحت قرارداد برای روبنا است و دوره اشتراک از تاریخ شروع ساخت این روبنا تا تاریخ اتمام یا یک سال پس از تاریخ اتمام است.

آتش نشانان در حال افزایش مجازات های گزارش های نادرست برای آگاهی از اهمیت و آگاهی از گزارش های اضطراری هستند و با ارائه یا کسر آتش نشانان ، قربانیان غرامت مناسب دریافت می کنند و مجریان مشاغل نیز آسیب کمتری می بینند. گفت می آورد.

از طرف دیگر ، پیش بینی می شود روش محاسبه میزان اشتراك و روش اشتراك مطابق با مصوبه اجرای قانون صنعت آتش نشانی در اسفندماه با اطلاع از سازمان آتش نشانی معرفی شود.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *