جرایم جنسی دیجیتال در Daegu در مراکز مشاوره تخصصی حل می شود

[ad_1]

Daegu City مشاوران دیجیتالی دارد و پشتیبانی حرفه ای و سیستماتیک از قربانیان را افزایش می دهد

[보안뉴스 박미영 기자] Daegu City برای پاسخگویی فعال به جرایم جنسی دیجیتال ، که یک معضل اجتماعی است ، و ارائه خدمات شخصی به قربانیان محلی ، یک مرکز مشاوره ویژه جرایم جنسی دیجیتال ، Daegu را افتتاح می کند.

در دسامبر سال گذشته ، مرکز مشاوره تخصصی انتخاب شده برای پروژه بودجه ملی وزارت برابری جنسیتی (7 مکان در سراسر کشور) توسط کمیسیون ارتباطات کره به عنوان یک سازمان پشتیبانی برای گزارش و حذف فیلمبرداری غیرقانونی تعیین شد و پس از مراحل مقدماتی در هشتم افتتاح شد مانند استخدام مشاوران حرفه ای.

مراکز مشاوره تخصصی دارای مشاوران تخصصی با درک محیط دیجیتال و تجربه در مشاوره با قربانیان خشونت علیه زنان در منطقه هستند. مواد ویدئویی △ پزشکی ما خدمات شخصی مانند پشتیبانی – پشتیبانی از یک سازمان تحقیق و دادگاه را ارائه می دهیم legal حقوقی رایگان پشتیبانی از برنامه بهبودی شخصی سازی شده.

مرکز مشاوره تخصصی Nam-gu در Bongdeok-ro (ساختمان دونگ یئونگ ، طبقه 5) 41 واقع شده است و روزهای هفته از ساعت 9:00 تا 18:00 مشاوره تلفنی یا حضوری را ارائه می دهد. مشاوره آنلاین بصورت 24 ساعته در دسترس است و توسط تلفن زنان Daegu مدیریت می شود.

جو یونگ-جا مدیر بخش خانواده زنان Daegu گفت: “ما انتظار داریم که از طریق کار مراکز مشاوره تخصصی در آینده ، قربانیان جرایم جنسی دیجیتال در منطقه بتوانند خدمات شخصی تر سریع و دقیق تری را دریافت کنند.”
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *