توافق نامه تجارت آزاد پیشنهادی با روزنامه العنبا

[ad_1]

سیاستمداران انگلیسی با طرح توافق تجارت آزاد بین کشورشان و استرالیا پس از Brexit مخالفت می کنند.

ایان بلکفورد ، عضو مجلس عوام اسکاتلند ، نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون را متهم کرده است که “با تلاش برای توافق تجاری پیشنهادی با استرالیا ،” تلاش کرده است “کشاورزان اسکاتلندی” را در زیر چرخها در آستانه خروج از اتحادیه اروپا بیندازد.

طبق گزارشی که فایننشال تایمز منتشر کرده است ، در صورت توافق بین انگلیس و استرالیا ، محصولات کشاورزی استرالیا می توانند بدون هیچ گونه عوارضی وارد بازار انگلیس شوند.

بلكفورد گفت این سناریو باعث ایجاد ترس در كشاورزان اسكاتلندی شده است زیرا این امر بر بازار محصولات آنها تأثیر می گذارد.

در جریان بحث نخست وزیر قبل از مجلس عوام انگلیس ، بلکفورد گفت: “دولت انگلیس خیانت در بخش ماهیگیری اسکاتلند را رهبری کرده و اکنون حزب محافظه کار قصد دارد کشاورزان و چوپانان کوچک ما را زیر چرخهای خروج از اتحادیه اروپا بیندازد. اتوبوس. “

“نخست وزیر ، این توافق آخرین میخ در تابوت بسیاری از كشاورزان و چوپانان اسكاتلندی خواهد بود. این به زندگی كه آنها برای چندین نسل عادت كرده اند پایان خواهد داد.”

قابل ذکر است که صیادان اسکاتلندی در حال حاضر از اقدامات بسیاری که برای ارسال محصولات خود به اتحادیه اروپا از زمان Brexit تاکنون لازم است ، رنج می برند.

جانسون به نوبه خود اظهارات بلکفورد در مورد تله ها را رد کرد.

جانسون گفت كه بلكفورد “توانایی مردم در این كشور و تواناییهای جوامع كشاورزی را به شدت دست كم می گیرد. بخش كشاورزی از طریق تجارت آزاد به موفقیتهای زیادی دست خواهد یافت.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *