تشویق استعدادهای جوان با فناوری های جدید در چهارمین انقلاب صنعتی مانند هوش مصنوعی و ابر

[ad_1]

وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات 48 فناوری کلیدی را برای چهارمین انقلاب صنعتی از جمله هوش مصنوعی و ابر انتخاب کرده است
آموزش مجموع 6،300 استعداد جوانان (2018-2021) تا پایان سال جاری برای حل بیکاری جوانان

[보안뉴스 원병철 기자] وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات (وزیر کی یونگ چوی ، از این پس وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات نامیده می شود) سرانجام 48 برنامه درسی را انتخاب کرده است ، از جمله 8 دوره جدید ، در پروژه “آموزش رشد جوانان نوآور استعدادها برای سال 2021 “در حمایت از جویندگان ایجاد شغل. آشکار شد

[이미지=utoimage]

پروژه “رشد نوآورانه افزایش استعدادها برای جوانان” آموزش فشرده 6 ماهه (960 ساعته) برای جوانان بیکار زیر 34 سال برای جوانان بیکار زیر 34 سال در یک م trainingسسه آموزش نرم افزار تخصصی به مدت 6 ماه) پشتیبانی از آموزش استعدادهای SW در سطح کار که می تواند مورد استفاده قرار گیرد و پیوندی با اشتغال دارد.

این پروژه به عنوان یک پروژه اضافی در سال 2018 آغاز شد و در سه سال گذشته (2018-2020) 4571 جوان شاغل پرورش یافتند و امسال در مجموع 6300 نفر به مدت چهار سال آموزش دیده اند ، که شامل 1700 نفر می باشد انجام دادن. علاوه بر این ، میزان اشتغال فارغ التحصیلان 70.2٪ (2019) است که بالاتر از متوسط ​​نرخ اشتغال در برنامه دولت برای آموزش حرفه ای متقاضیان کار است (2019 ، 49.8٪).

برنامه درسی که امسال اجرا می شود (در کل 48 دوره) شامل 40 برنامه درسی است که از طریق نتایج ارزیابی سالانه دهه 20 و 8 برنامه درسی به عنوان پروژه های جدید از طریق اعلامیه تجاری 21 -va به عنوان وظایف ادامه دار انتخاب شده است. برنامه درسی پشتیبانی مداوم شامل 40 برنامه درسی (23 موسسه آموزشی) در 8 زمینه اصلی فنی است که توسط دانشگاه (حوزه هوش مصنوعی) ، انجمن کره ای برای ارتقا (رادیو (زمینه ابر) و بنیاد همکاری دانشگاهی در دونگوک ارائه شده است. دانشگاه به رسمیت شناختن عملکرد بالای خود در کارآیی تجارت در سال 2020 ، پشتیبانی در سال 2021 ادامه خواهد یافت. این دانشگاه در حال استخدام کارآموزان (دور اول) است و قصد دارد کارآموزان عالی را با فرصت های اصلی توسعه تا پایان آوریل انتخاب کند.

برنامه درسی تازه پشتیبانی شده عمدتا در چهار حوزه (هوش مصنوعی ، ابر ، داده های بزرگ و بلاکچین) انتخاب شد که در آنها تقاضا برای دانشجویان به ویژه زیاد بود. در این سال ، در مجموع 27 برنامه درسی مورد مناقشه قرار گرفت که نرخ رقابت بالایی از 3.4 به 1 را نشان می دهد و 8 برنامه درسی با ارزیابی دقیق انتخاب شد. دوره جدید برای جذب کارآموزان (متوسطه) از اواسط ماه آوریل برنامه ریزی شده است و آموزش عملی متناسب با صنعت از ابتدای خرداد به مدت 6 ماه برگزار می شود.

اطلاعات دقیق مربوط به استخدام کارآموزان را می توان برای رشد نوآورانه در وب سایت برنامه آموزش استعدادهای درخشان جوانان یافت و کسانی که مایل به گذراندن دوره آموزش هستند می توانند پس از بررسی برنامه درسی و محل هر موسسه آموزشی ، برای دوره مورد نظر اقدام کنند.

کیم یونگ سام ، سیاست نرم افزار در وزارت امور خارجه ، گفت: “ما به حمایت از جوانان خود ادامه خواهیم داد تا آنها بتوانند با پرورش نیروی كار حرفه ای از طریق آموزش عملی پروژه مورد نیاز بازار ، رشد نوآورانه چهارمین انقلاب صنعتی را به پیش ببرند.” علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات.
[원병철 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *