تجارت غیرقانونی را در شبکه تاریک متوقف کنید! كونتك خدمات نظارت و رديابي جرايم OSINT را راه اندازي مي كند

[ad_1]

خدمات نظارت و ردیابی تجزیه و تحلیل OSINT مبتنی بر بستر اطلاعاتی Cyber ​​Hawkeye را ارائه می دهد

[보안뉴스 이상우 기자] همانطور که تعداد کاربران شبکه تاریک به طور مداوم در حال افزایش است ، تعداد جرایمی که از ناشناس بودن شبکه تاریک استفاده می کنند نیز در حال افزایش است. نه تنها مواردی که از قاچاق کالا منع شده اند ، مانند مواد مخدر و سلاح گرم ، بلکه انواع جرایم جنسی ، از جمله پورنوگرافی کودکان و اطلاعات شخصی ، از طریق وب تاریک به طور غیرقانونی قاچاق می شوند. از آنجا که این جرایم شامل سو mis استفاده از شبکه تاریک می تواند به خسارات مالی و جانی منجر شود ، و همچنین جرائم جدی که به امنیت ملی آسیب می رساند ، حساب جرم به طور سیستماتیک با جمع آوری اطلاعات از طریق ابزارهای اثبات شده و تجزیه و تحلیل عمیق متخصص پیگیری و روشن می شود جلوگیری از وقوع جرم از قبل مهم است.

▲ مجموعه اطلاعات مربوط به کره که توسط گروه تلگرامی از طریق سایبر هاکی منتشر شده است[자료=쿤텍]

بر این اساس ، كونتك (مدیر عامل هیوك جون بانگ) اعلام كرد كه خدماتی را برای تحقیق و تجزیه و تحلیل داده ها در مورد تهدیدات و جرایم اینترنتی ارائه می دهد. به این ترتیب ، می توان اطلاعات عملی مربوط را در میان اطلاعات غیرقانونی مختلف موجود در شبکه تاریک جمع آوری کرد و یک سرویس مانیتورینگ به کارشناسان تجزیه و تحلیل OSINT (اطلاعات منبع باز) بر اساس روش های مختلف تجزیه و تحلیل برای نظارت شدید بر مجرمان سو who استفاده از تاریکی ارائه داد وب قصد حمایت از او را دارم.

از آنجا که میزان اطلاعات در فضای مجازی بسیار زیاد است ، جمع آوری مناسب اطلاعات غیرقانونی معنادار محدودیت دارد و تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده برای رسیدن به هدف جمع آوری اطلاعات دشوارتر است ، بنابراین بهتر است بر اساس یک روش تجزیه و تحلیل اثبات شده مهم است. كونتك اطلاعات تجزيه و تحليل يكپارچه اي را ارائه مي دهد كه مي تواند بزهكاني را كه از بي نامي شبكه عميق ، وب تاريك و SNS سو abuse استفاده مي كنند ، از طريق يك سرويس تجاري و تحليل حرفه اي OSINT براساس سيستم خود رديابي كرده و به طور م toثري به جرايم و امنيت سايبر پاسخ دهد. این سرویس با جمع آوری سیستماتیک داده ها در مورد تهدیدات و آخرین مسائل امنیتی و ارائه خدمات سفارشی از طریق تقسیم بندی و تجزیه و تحلیل داده های جمع آوری شده توسط کارشناسان تجزیه و تحلیل OSINT مشخص می شود.

Cyber ​​Hawkeye ، سیستم جمع آوری جرایم سایبری که برای این سرویس استفاده می شود ، از اطلاعات تهدیدات سایبری برای شناسایی مراحل اولیه شبیه سازی جرم بر اساس شبکه های عمیق ، شبکه تاریک و SNS استفاده می کند و بر این اساس داده های مختلفی را برای تحقیقات جنایی مورد نیاز است. مجموعه. كونتك با ارائه اطلاعات يكپارچه كه مي تواند با ارائه خدمات شخصي متناسب با ويژگي ها و انواع جرايم سازمان هاي تحقيقات ، خدمات تحقيقات و رصد توسط كارشناسان OSINT را به صورت عميق اضافه كند. پیگیری فشرده مجرمان درگیر را حفظ می کند

در حال حاضر ، كونتك به طور مداوم با جمع آوري و تجزيه و تحليل اطلاعات ، دريافت درخواست از سازمان هاي مختلف در زمينه رسيدگي به جرايم در شبكه هاي تاريك ، و بررسي غير قانوني شركت در فعاليت هاي جنايتكانه براي شناسايي تعدادي از بزهكاران واقعي و شواهد مرتبط با اين جنايت ، به شدت نظارت مي كند. در آینده ، كونتك قصد دارد با ایجاد یك DB منظم ، كه همبستگی داده های جمع آوری شده را سازماندهی كرده و همچنین به روزرسانی بیشتر خدمات تجزیه و تحلیل و نظارت بر OSINT ، برای جلوگیری از كامل جرایم سو ab استفاده از وب تاریك و رسانه های اجتماعی پشتیبانی می كند.
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *