تبادل داده های مالی ، یک رویداد استفاده رایگان را به مناسبت افتتاح سرویس پشتیبانی ترکیبی داده برگزار کرد

[ad_1]

خدمات رایگان برای بررسی تعرفه پیش ترکیب داده ها برای اعضای شرکتی که تا آوریل 2021 ثبت نام کرده اند.

[보안뉴스 원병철 기자] اداره امنیت مالی (مدیر کیم یانگ-کی) در 15 مارس یک سرویس ترکیب داده را افتتاح کرد ، اولین سرویس در بخش مالی که ارتباط تبادل داده های مالی (FinDX) را به یک موسسه داده ویژه اختصاص می دهد. خدمات پشتیبانی تلفیق داده ها یک مرحله برای خرید و تلفیق داده ها است ، خریدار داده دو یا چند نوع داده را از مبادلات مالی انتخاب می کند و برای ادغام درخواست می کند و داده ها را از یک موسسه تخصصی ترکیب می کند و نتیجه را ارائه می دهد همه. آژانس امنیت مالی در حال حاضر یک موسسه عملیاتی FinDX و یک متخصص داده مطابق با قانون اطلاعات اعتبار است و وظایفی مانند حفظ ایمن و موثر اتصال داده ها ، ارزیابی کفایت ناشناس شدن و خدمات برای بررسی نرخ قبل از ترکیب را انجام می دهد.

رویه روشی برای استفاده از سرویس نگهداری ترکیبی داده های مالی[자료=금융보안원]

به افتخار افتتاح سرویس پشتیبانی ترکیبی داده ها ، تا 30 آوریل 2021 ، رویدادی برای استفاده رایگان از سرویس تأیید داده برای ترکیبات قبل از داده برگزار می شود. این سرویس نرخ ارتباط (نرخ تطبیق کلید ارتباط داده) را از قبل ارائه می دهد تا آژانس کاربر انجمن ارتباطات بتواند اثربخشی و ارزش داده های ترکیبی را قبل از ارتباط تعیین کند و در مورد ترکیب داده ها تصمیم بگیرد. برای شما هزینه خواهد داشت. در حال حاضر ، کاربران داده نمی توانند به طور فعال تصمیم بگیرند که آیا داده ها را با هم ترکیب کنند زیرا از تأثیر ترکیب داده اطمینان ندارند.

روش استفاده رایگان از سرویس داده قبل از ترکیب[자료=금융보안원]

△ روش استفاده رایگان از سرویس ترکیب داده
as به عنوان یک عضو شرکت تبادل داده های مالی (FinDX) ثبت شده است
اطلاعاتی از قبیل جزئیات مزایا و روشهای اعمال را به مسئول شرکت اختصاص دهید
برنامه کاربردی برای خدمات از طریق پورتال یک سازمان داده تخصصی
④ بررسی کنید که آیا شرکت متقاضی شرایط منافع را بین سازمان داده های تخصصی و FinDX دارد یا خیر
⑤ کسر هزینه ها و نگهداری آژانس های اطلاعاتی ویژه برای برنامه
ارائه نتایج و اطلاع رسانی برای اتمام خدمات

صفحه نمایش برای رویدادهای وب سایت برای تبادل داده های مالی[자료=금융보안원]

کیم یانگ گی ، رئیس اداره امنیت مالی ، گفت: “با راه اندازی یک سرویس پشتیبانی ترکیبی داده که بین مبادله داده های مالی و موسسات تخصصی داده ارتباط برقرار می کند ، تبادل اطلاعات مالی می تواند ارزش بالقوه داده ها را از طریق ترکیب داده ها کشف کند. و ما به طور کامل از ایجاد یک تجارت جدید داده پشتیبانی می کنیم. وی گفت: “ما زیرساخت ها را داریم.” – از آنجا که این رویداد برای همه شرکت های درگیر در تبادل داده های مالی در دسترس است ، ما انتظار داریم شرکت فعال شرکت هایی که می خواهند داده ها را در زمینه های مختلف مانند امور مالی ، توزیع و ارتباطات از راه دور تجارت و ترکیب کنند ، شرکت کنند. ”
[원병철 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *