تاجر آلمانی نسبت به موج هشدار می دهد روزنامه العنباa

[ad_1]

یک مقام فروش آلمانی نسبت به موج ورشکستگی در بخش خرده فروشی که طی چند ماه آینده در حال ظهور است ، هشدار داده است ، در حالی که پایان سریع تعطیلی فروشگاه های مرتبط با همه گیر تاج را رد می کند.

استفان گنت مدیر عامل اتحادیه کارگران آلمان در بیانیه ای به آژانس خبری آلمان dpa گفت: “من می ترسم که مغازه ها در 10 ژانویه اجازه فعالیت مجدد نداشته باشند. هدف این است که میزان عفونت را به مدت 7 روز کاهش دهیم.” کمتر از 50 روز در کشور احتمالاً تا آن زمان فرا نخواهد رسید. ”

گنت گفت که بخش تجارت در این بحران تنها مانده و گفت: “وضعیت بسیار خطرناک است. اولاف شولز وزیر دارایی آلمان همیشه میلیاردها یورو کمک اعلام می کند ، اما در واقع کمکها پرداخت نمی شود زیرا موانع دسترسی بسیار زیاد است.” که ، در نتیجه ، خرده فروشان از دسترسی کافی به کمک های دولتی برخوردار نیستند.

گنت هشدار داد که طی چند ماه آینده موجی از ورشکستگی در بخش خرده فروشی در حال ظهور است ، توضیح داد که بسیاری از مشاغل تحت تأثیر تعطیلی مضاعف سرمایه خود را تا حد زیادی خسته کرده اند و اکنون به حمایت اقتصادی نیاز دارند ، در غیر این صورت تهدید به بستن “حداکثر 50 هزار فروشگاه” وجود دارد. ”

گنت تأكید كرد كه هدف اصلی باید افتتاح فروشگاه ها در اسرع وقت و در اسرع وقت از دیدگاه ویروس شناسان و سپس باز نگه داشتن آنها باشد. “ما نمی توانیم از یک حالت بسته به حالت دیگر برویم. هزاران شرکت تجاری زنده نخواهند ماند. خرده فروشی ، به ویژه فروشگاه های مد ، از این. ”

گنت گفت: بخش خرده فروشی در ماه های اخیر ثابت کرده است که باز کردن درب فروشگاه ها و مبارزه با اپیدمی ها تناقضی ندارد ، و افزود که خرید مرکز تمرکز کرونا نیست ، با اشاره به اینکه تعداد عفونت ها در بین کارگران در این بخش جذاب نیست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *