بیشتر آلمانی ها با اعمال واکسیناسیون مخالف هستند روزنامه العنباa

[ad_1]

یک مطالعه اخیر نشان داد که اکثر آلمانی ها با توجه به مبارزه با شیوع آن ، واکسینه شدن در برابر ویروس کرونا را نمی پذیرند.

طبق نظرسنجی انجام شده توسط موسسه اندازه گیری نظر YouGov به سفارش آژانس خبری آلمان (DPA) ، 56 درصد از افراد در نظرسنجی با واکسیناسیون اجباری علیه ویروس مخالف هستند ، در حالی که 33 درصد از این اقدام حمایت می کنند.

و 11 درصد از گفتن امتناع ورزیدند.

قابل ذکر است که طبق قانون حمایت از عفونت آلمان ، وزارت بهداشت آلمان ، در توافق با استانهای بوندسرات ، ممکن است دستور واکسیناسیون اجباری “برای بخشهای در معرض خطر شهروندان در صورت بیماری عفونی در جاده های خطرناک و شیوع یک بیماری همه گیر” را صادر کند. اما دولت آلمان از چنین اقدامی برای مبارزه با اپیدمی تاج امتناع ورزیده است.

62٪ از پاسخ دهندگان از ارائه مزایای افرادی که واکسن کرونا را دریافت کرده اند خودداری می کنند. از جمله این مزایا ممکن است به عنوان مثال این باشد که فقط کسانی که این واکسن را دریافت کرده اند می توانند مهمان هتل ها یا مسافرت با شرکت های هواپیمایی باشند. فقط 6٪ از پاسخ دهندگان از ارائه این مزایا حمایت می کنند. 23٪ از این موضوع پشتیبانی می کنند ، مشروط بر اینکه تضمین شود کسانی که واکسن دریافت کرده اند نمی توانند ویروس را به دیگران منتقل کنند – اما هنوز اطلاعات کافی در مورد آن وجود ندارد.

قابل ذکر است که واکسیناسیون در آلمان از 26 دسامبر آغاز شد. ینس یانگ ، وزیر بهداشت آلمان قول داده است تا اواسط سال جاری میلادی فرصت معرفی واکسن به همه مردم آلمان را بدهد.

طبق این نظرسنجی ، فقط 65٪ از پاسخ دهندگان مایل به دریافت واکسن کرونا هستند.

به گفته کارشناسان WHO ، میزان واکسیناسیون در بین شهروندان هر کشور برای کنترل شیوع بین 60 تا 70 درصد است. به همین دلیل دولت فدرال امیدوار است که هرچه بیشتر افراد را در آلمان واکسینه کند.

مردان جوان گفته بودند که هر واکسیناسیون به معنای کاهش تعداد موارد و تعداد مرگ است.

قابل ذکر است که این نظرسنجی شامل 2065 نفر است و بین 30 دسامبر تا 4 ژانویه سال جاری انجام شده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *