به روزرسانی های Taproot در مجله شبکه بیت کوین

[ad_1]

موسسات استخراج مسئول تجارت دیجیتال بیت کوین توافق کرده اند که سیستم تجارت دیجیتال خود را برای اولین بار در چهار سال اخیر به روز کنند.

این به روزرسانی جدید “Tap Root” نام داشت که قرار است در ماه نوامبر سال آینده عملیاتی شود ، که می تواند علاوه بر کاهش هزینه های مورد نیاز ، محرمانه بودن بیشتر و افزایش کارایی تجارت ارز رمزنگاری شده برای روند حفر ارز رمزنگاری شده از طریق بالا کامپیوترهای کارآمد و کارآمد و در نتیجه مصرف برق بیشتر است.

این فناوری جدید ویژگی هایی را به شما اضافه می کند که به صاحبان مشاغل متوسط ​​امکان کاهش هزینه های تجارت و همچنین دستیابی به قراردادهای الکترونیکی را می دهد که به سختی می توانند از طریق منبع ردیابی کنند.

معاون اجرایی یک شرکت معدنی به نام Pool In در هنگ کنگ می گوید که به روزرسانی جدید شامل یک فناوری و الگوریتم جدید در شبکه Bitcoin Chan است که خواندن امضاهای الکترونیکی را برای معاملات مالی دشوار می کند و بنابراین محرمانه بودن معاملات تجاری را حفظ می کند. .

وی افزود: این نوع جدید قرارداد الکترونیکی با هزینه کمتری نسبت به روش قدیمی قابل استفاده است و در بسیاری از معاملات از جمله پرداخت اجاره بهای اقامت به صورت ماهانه یا ثبت قرارداد خرید خودرو که به شما امکان محرمانه بودن بیشتر می دهد ، مورد استفاده قرار می گیرد. برای این نوع معاملات

و به روزرسانی جدید فناوری تجارت دیجیتال بیت کوین می تواند روی لایه اصلی شبکه بیت کوین یا به اصطلاح شبکه نوری کار کند

Lightening Network یک نسخه به روز شده است که علاوه بر ویژگی ها و توابع اضافی ، شامل معاملات بسیار سریعتر (ارسال و دریافت ارز) است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *