بهره وری نیروی کار در انگلستان در حال افزایش است روزنامه

[ad_1]

یک گزارش اقتصادی ، با توجه به اقدامات بسته شده که بیش از یک سال به طول انجامید و منجر به تعطیلی رستوران ها و بارها شد ، افزایش غیرمنتظره بهره وری نیروی کار در انگلیس را در طی شیوع همه گیر ویروس کرونا نشان داد.

اخبار بلومبرگ گزارش داد که این امر در سه ماهه اول سال جاری حاصل شد ، زمانی که کشور برای جلوگیری از شیوع ویروس نوپای کرونا به اعمال اقدامات بسته برای دور سوم بازگشت.

این امر منجر به تعطیلی بارها و رستوران ها شد. از طرف دیگر ، مشاغلی با سطح تحصیلات بالا ، مانند شرکت های حقوقی و حسابداری و شرکت های فناوری اطلاعات ، می توانند به فعالیت خود ادامه دهند ، مدلی که از زمان شیوع همه گیر در مارس سال گذشته ادامه داشته است.

بلومبرگ گفت: نوسانات داده ها در طی همه گیر شدن بحث بر سر آنچه اقتصاددانان “پازل بهره وری” می نامند ، یعنی کاهش شدید بهره وری ساعتی که اقتصاد انگلیس را در جریان بحران مالی که یک دهه قبل بریتانیا ضربه زده بود ، تحت الشعاع قرار داد. این مشکلی است که نخست وزیر بوریس جانسون در صورت وفای به قول خود در مورد “ارتقا” “فقیرترین مناطق انگلستان مجبور خواهد شد با آن مقابله کند.

بر اساس گزارشی که امروز توسط اداره ملی آمار انگلیس منتشر شد ، تغییر در ترکیب فعالیت های اقتصادی در سه ماهه نخست سال جاری “از نظر بهره وری” مثبت بود و نشان دهنده تغییر از کم بهره وری به پربازده ترین صنایع است. ” “

این انتقال احتمالاً در سه ماهه دوم سال جاری انجام خواهد شد ، زمانی که کاهش محدودیت ها و اقدامات تعطیلی اجازه از سرگیری پذیرش مشتری در مغازه ها ، هتل ها و رستوران ها را داده است.

به طور کلی ، تولید ساعات کار در انگلیس 0.9٪ در سه ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است ، که تعداد ساعات کار سریعتر از کاهش تولید ساعتی کاهش یافته است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *