برنامه تجاری کمیسیون اطلاعات شخصی برای سال 2021 اعلام شد ، پشتیبانی برای محافظت از اطلاعات عمومی و استفاده ایمن از داده ها

[ad_1]

حمایت سیاسی با ترویج تجدید نظر دوم در قانون حفاظت از اطلاعات شخصی ، مانند حق درخواست انتقال اطلاعات شخصی و حق پاسخ به تصمیم گیری خودکار

[보안뉴스 이상우 기자] کمیته حفاظت از اطلاعات شخصی (رئیس یونگ یونگ این ، از این پس کمیته اطلاعات شخصی) برای محافظت بیشتر از اطلاعات شخصی شهروندان در عصر داده ها و حمایت از استفاده ایمن از شرکت ها ، “یک طرح تجاری برای سال 2021” ایجاد کرده است ، و غیره. برای حمایت از این امر ، وی اعلام کرد که ویرایش دوم قانون محافظت از اطلاعات شخصی ، که بر حق درخواست انتقال اطلاعات شخصی و حق پاسخگویی به تصمیم گیری خودکار و غیره متمرکز است.

[이미지=utoimage]

پس از تجدید نظر در قانون داده 3 در سال گذشته ، وزارت مدیریت عمومی و امنیت ، کمیسیون ارتباطات کره ، کمیسیون خدمات مالی و غیره ، عملکردهای تنظیم و پاسخ به نقض اطلاعات شخصی را ادغام کردند و کمیسیون اطلاعات شخصی به عنوان یک نهاد نظارتی یکپارچه. کمیسیون اطلاعات شخصی بلافاصله پس از راه اندازی ، ضمن حفظ سیستم قرنطینه م effectiveثر COVID-19 ، پادمان ها را تقویت کرده تا کاملاً با اصل جمع آوری حداقل اطلاعات شخصی عمومی مطابقت داشته باشد. حاکمیت و نظارت نیز تقویت شده است ، از جمله اخراج سختگیران از مشاغل.

علاوه بر این ، ایجاد یک پایه نهادی برای استفاده از اطلاعات مستعار ، مانند ارائه معیارهای کار و ترکیب نام های مستعار و تعیین یک آژانس ترکیبی تخصصی و تشخیص موارد آزمایشی ترکیبی با اثر تپش بالا (7 وظیفه در 5 منطقه) علاوه بر این ، سیستم ارتباطات عمومی و خصوصی مانند ایجاد یک طرح جامع برای حفاظت از اطلاعات شخصی ، یک نقشه راه سیاست میان مدت و بلند مدت و عملکرد یک رله ارتباطی سیاست تقویت شد.

در سال 2021 △ حل مسائل مربوط به اطلاعات شخصی از طریق اجماع اجتماعی و حل عدم اطمینان در صنایع جدید شرکتهای نوپا و مشاغل متوسط.

کمیسیون اطلاعات شخصی استانداردهای جدیدی را برای محرمانه بودن فناوری ها مانند هوش مصنوعی و وسایل نقلیه خودمختار برای رفع نگرانی ها در مورد نقض اطلاعات شخصی و رفع عدم اطمینان شرکت ها ایجاد کرده است. مجمع بحث عمومی اطلاعات شخصی (که قبلاً نامگذاری شده بود) برای بحث در مورد مسائل مربوط به اطلاعات شخصی ، مانند استانداردهای جدید برای حمایت از صنعت و قانونی شدن حق نیاز به انتقال اطلاعات شخصی ، تشکیل شده است.

علاوه بر این ، ما معرفی سیستم نشانگر چراغ راهنمایی را که به وضوح مناسب بودن سیاست های پردازش اطلاعات شخصی شرکت ها را نشان می دهد ، تشویق خواهیم کرد ، به طوری که مردم می توانند به وضوح بدانند و توافق کنند ، و از شرکت ها برای افشای اطلاعات شفاف در مورد جمع آوری و ارائه اطلاعات شخصی پشتیبانی می کنیم . علاوه بر این ، ما به طور منطقی روش رضایت قبلی بیش از حد را بهبود خواهیم بخشید تا اطلاعات شخصی مورد نیاز برای امضای و انجام قرارداد خدمات بدون رضایت جمع آوری و استفاده شود.

علاوه بر این ، مقامات قرنطینه و مقامات محلی یک بررسی جامع از پردازش اطلاعات شخصی جمع آوری شده در سراسر قرنطینه کرونا 19 انجام دادند و یک شماره امنیتی شخصی کرونا 19 برای جایگزینی شماره تلفن همراه در لیست دست نویس معرفی شد. آن را تا انتها قابل دسترسی کنید. وضعیت حفاظت فعلی در پنج منطقه نزدیک به زندگی ، مانند آژانس های ارتباطی (اطلاعات مشتری) ، بازار آزاد (حساب فروشنده) ، برنامه تحویل (اطلاعات سفارش) ، تحویل بسته (بارنامه) و اطلاعات رفتاری تبلیغات اینترنتی) ، که اخیراً ارائه شده است جمع آوری و استفاده از اطلاعات شخصی را افزایش داد. فعالانه بررسی کنید.

سرانجام ، به منظور ایجاد زیرساخت برای استفاده ایمن از داده ها ، یک نقشه راه فناوری جدید برای استراتژی تحقیق و توسعه برای حفاظت از اطلاعات شخصی (5 سال) ایجاد شده است. علاوه بر این ، پشتیبانی از شرکتهای نوپا و متوسط ​​از طریق مدیریت یک مرکز پشتیبانی شبه اطلاعات (یکی در کلانشهرها و دیگری در غیر کلانشهرها) ، پرورش متخصصان مستعار و ناشناس ماندن (450 نفر) تقویت خواهد شد. ، و نصب کنتور مشاوره اختصاص داده شده به شرکت های نوپا.

رئیس یون یونگ این از کمیته اطلاعات شخصی گفت: “ما امسال را به عنوان اولین سال از افتتاح آن تأسیس خواهیم کرد و موقعیت خود را به عنوان یک برج کنترل محکم خواهیم کرد.” “ما اطمینان عمومی را به امنیت اطلاعات شخصی و سرب اطمینان خواهیم داد عصر داده ها با ترویج استفاده ایمن از داده ها بر این اساس. بیرون خواهم رفت “
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *