برای مسدود کردن فیشینگ صوتی با هدف تعطیلات سال نو قمری با همه بخش ها همکاری کنید

[ad_1]

ارائه موارد حمله با همکاری اپراتورهای تلفن همراه
آگاهی را بالا ببرید ، بدانید که دادن نام نیز جرم است ، مانند گشودن توپ مورد استفاده برای جرم
تشخیص فیشینگ صوتی براساس هوش مصنوعی و تشخیص صدای کاذب و غیره

[보안뉴스 이상우 기자] وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات ، کمیسیون ارتباطات کره ، کمیسیون خدمات مالی و آژانس پلیس ملی از مصرف کنندگان خواسته اند ضمن جلوگیری از استفاده غیرقانونی از ارتباطات ، برای مقابله با صید فیشینگ صوتی و آسیب های تعطیلات قبل از ماه آماده شوند. سرویس هایی مانند تلفن های تفنگ (تلفن های همراه برای اهداف مجرمانه باز می شوند). وی گفت که پاسخ های نهادی و فنی را تقویت خواهد کرد. این ادامه “اقدامات جامع برای از بین بردن فیشینگ صوتی توسط دولت ها” است که در ژوئن گذشته اعلام شد.

موارد بزرگ خرد کردن[자료=과학기술정보통신부]

اخیراً ، موارد بیشتری از دسترسی به URL های مخرب و نصب برنامه های مخرب با استفاده از پیام های متنی از تلفن های همراه و رسانه های اجتماعی (SNS) و غیره ، برای تأمین هزینه تسویه حساب Corona 19 ، مشاوره در مورد وام ها ، بازپرداخت در موارد بیشتر وجود دارد. پایان سال و تأیید زمان تحویل بسته های سال نو. علاوه بر این ، مواردی وجود دارد که اطلاعات شخصی و پول از شماره تلفن شخص دیگری درخواست می شود ، وانمود می کند که اعضای خانواده یا آشنایان هستند و نمی توانند تماس بگیرند (به عنوان مثال آسیب تلفنی)

بر این اساس ، از طریق همکاری سه شرکت ارتباطات سیار ، یک پیام کوتاه با هشدار و احتیاط ، شامل اقداماتی مانند ممنوعیت کلیک ، گزارش فوری و تأیید اول با خانواده و آشنایان ، همراه با معرفی موارد مرتبط ، برای همه شهروندان ارسال می شود علاوه بر این ، پرونده های مربوط به طور مداوم از طریق کشور حفاظت شده آژانس امنیت و امنیت کره به روز می شوند.

علاوه بر این مواردی وجود دارد که بیکاران و دانشجویان نیازمند پول ، افراد معلول و سالخوردگان و غیره که از نظر اجتماعی آسیب پذیر هستند می توانند تلفن های همراه و سیم کارت ها را باز و خریداری کرده و از آنها به جرایمی مانند کلاهبرداری در پرداخت خرد استفاده کنند. و فیشینگ صوتی از ماه فوریه ، شبکه توزیع خط مقدم (نمایندگان ، خرده فروشان و غیره) بر شرکت های ارتباط از راه دور متمرکز شده است ، در حالی که این آگاهی را به وجود می آورد که حتی کسانی که نام خود را از طریق پوستر و قبض می دهند مجازات می شوند. اگر به سایت تأیید سرقت هویت که توسط انجمن کره برای ارتقا of اطلاعات و ارتباطات (KAIT) اداره می شود ، مراجعه می کنید ، می توانید با وارد کردن مشترک یک گواهینامه ، به سرقت رفتن نام خود را تأیید کنید یا از آسیب دیدن آن جلوگیری کنید.

▲ نمونه هایی از دستورالعمل های پیشگیری از کلاهبرداری[자료=과학기술정보통신부]

همچنین تجزیه و تحلیل وجود دارد که تلفن های همراه به نام یک فرد خارجی یا شرکتی که تجارت خود را بسته است توسط سازمان های جنایی مانند فیشینگ صوتی مورد سوused استفاده قرار می گیرد. من قصد دارم جلوی آن را بگیرم. علاوه بر این ، یک مورد سو of استفاده از این واقعیت وجود دارد که تماس های داخلی در اینترنت هنگام خارج شدن یا استفاده از آنها ، تماس های خارجی را نشان نمی دهد ، زیرا آنها یک شماره داخلی دارند. “برنامه ریزی شده است که علامت گذاری شود.

علاوه بر این ، از سال جاری ، به عنوان یک پروژه تحقیق و توسعه برای حل مشکلات اجتماعی ، ما فناوری هایی (توسعه فناوری پیشگیری از فیشینگ صوتی مبتنی بر صدای عمیق و فناوری یادگیری متن) را برای پیش بینی فیشینگ با صدای بلند با استفاده از فناوری AI یا تشخیص جعلی توسعه خواهیم داد گفتار (ضبط و تلفیق). همچنین تلاش ها برای پاسخگویی فعال به جرایم صوتی فیشینگ را تشدید می کند ، که با استفاده از آنها به طور فزاینده ای هوشمند می شوند.

[자료=과학기술정보통신부]

دولت گفت: “رمز موفقیت در کره دیجیتال ، بالاخره اعتماد است.” “ما به سختی کار خواهیم کرد تا یک جامعه اعتماد غیرحضوری را از طریق یک پاسخ فناوری ایجاد کنیم.”
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *