برای استفاده عمومی ، رایانه لوحی Naver در بارگیری رتبه اول را دارد

[ad_1]

East Security تحلیل می کند که به دلیل گسترش محیط رو در رو ، تقاضا برای واکسن رایگان افزایش یافته است

[보안뉴스 이상우 기자] East Security (مدیر عامل شرکت جئونگ سانگ وون) اعلام کرد که برنامه ضد ویروس آن “ALYac برای استفاده عمومی” در بالای رتبه بندی بارگیری های ارائه شده توسط Naver Software قرار دارد. Pill Launch یک برنامه واکسن است که ویژگی های رایگان مانند شناسایی بدافزار ، درمان و بهینه سازی رایانه ای را برای کاربران عادی فراهم می کند. از زمان راه اندازی رسمی آن در سال 2008 ، حدود 12 میلیون نفر (براساس MAU) ماهانه از آن استفاده می کنند.

[이미지=이스트시큐리티]

Pill این مزیت را دارد که می تواند حملات باج افزار و همچنین کدهای مخرب ناشناخته را بر اساس بزرگترین پایگاه داده بدافزار در کشور و دو موتور دوگانه شناسایی و مسدود کند.

East Security گفت: “با افزایش استفاده از رایانه با افزایش یادگیری غیر حضوری و گسترش محیط کار به دلیل تأثیر Corona 19 ، حملات سایبری که رایانه های شخصی را هدف قرار می دهند در حال افزایش است.” در نتیجه جستجوی روزافزون آنتی ویروس رایگان برنامه هایی برای محافظت از رایانه های شما در برابر امنیت. “

در واقع ، با توجه به چشم انداز تهدیدات سایبری در سال 2021 ، اعلام شده توسط آژانس امنیت و امنیت کره (KISA) در دسامبر ، یکی از سیگنال های تهدیدات سایبری داخلی به عنوان “افزایش تهدیدات سایبری با هدف هدف قرار دادن امنیت کور صورت- انتقال چهره به چهره در دوران پس از تاج «با توجه به افزایش ، نیاز به اقدامات متقابل است.

برای جلوگیری از چنین حملات سایبری ، East Security اقداماتی مانند △ استفاده از برنامه های امنیتی △ استفاده از آخرین اقدامات برای به روزرسانی امنیت برنامه های مورد استفاده △ اقدامات احتیاطی هنگام اجرای ایمیل ها و پیوندهای URL از منابع ناشناخته را توصیه می کند. از طرف دیگر ، East Security قصد دارد یک رویداد شکرگذاری را به مناسبت دستیابی به بارگیری نرم افزار №1 Naver ترتیب دهد و جزئیات آن به طور جداگانه از طریق وب سایت East Security اعلام خواهد شد.
[이상우 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *