با نگاهی به نتایج “نظرسنجی خشونت سایبری 2020” … از هر 10 نفر 3 نفر مورد آزار و اذیت و آسیب قرار گرفته اند

[ad_1]

کمیسیون ارتباطات کره نتایج “نظرسنجی خشونت سایبری 2020” را اعلام کرد

[보안뉴스 박미영 기자] کمیسیون ارتباطات کره نتایج “نظرسنجی خشونت سایبری 2020” را که از 6 اکتبر تا 13 نوامبر 2020 روی دانش آموزان ، بزرگسالان ، معلمان و والدین (در مجموع 7458 نفر) انجام شد ، اعلام کرد.

طبق این مطالعه ، میزان خشونت سایبری در سال 2020 (دانش آموزان + بزرگسالان ، زورگویی یا آسیب) 32.7٪ است که نسبت به سال قبل 0.8٪ کاهش یافته است و میزان بقای خشونت 16.8٪ ، درصد خسارت 29.7٪ و میزان خشونت و آسیب همزمان 13.7٪ است. مشخص شده است که بیشتر قربانیان همزمان مزاحمت اینترنتی را تجربه کرده اند.

[이미지=utoimage]

با توجه به موضوع ، درصد آزار و اذیت اینترنتی توسط دانش آموزان 22.8٪ بوده که نسبت به سال گذشته (26.9٪) 4.2٪ کاهش نشان می دهد ، در حالی که درصد بزرگسالان نسبت به سال قبل 11.1٪ افزایش یافته است (7/54٪) ) 65.8٪ ، به طور مداوم برای سه سال متوالی در حال رشد است. علاوه بر این ، در مورد بزرگسالان ، میزان سو abuseاستفاده همزمان و آسیب رساندن به آنها 92.4 درصد بود و در مورد بزرگسالان ، بیشتر عاملان آزار و اذیت اینترنتی به عنوان همزمان قربانی آزار و اذیت اینترنتی شناخته شدند.

در مورد آزار و اذیت اینترنتی ، پرخاشگری و آسیب رساندن ، هم دانش آموزان و هم بزرگسالان بیشترین موارد خشونت کلامی را دارند. ، و ترمز کنید. مطالعه شده است که بسیاری از تجربیات مورد آزمایش قرار گرفته است.

علاوه بر این ، در مورد تجربه آزار و اذیت اینترنتی ، دانش آموزان پاسخ دادند که آنها عمدتاً از “مزاحمت اینترنتی” علیه “افرادی که نمی دانند چه کسی هستند (8/45 درصد)” و دوستان “سالخورده” یا افراد مسن (8/40 درصد) استفاده کردند. “” مشخص شده است که آزار و اذیت اینترنتی بیشتر در روابط ناشناس دانش آموزان با دیگران و بزرگسالان در روابط با آشنایان رخ می دهد.

با توجه به اهدافی که بیشترین تأثیر منفی را بر دانش آموزان یا کودکان مرتبط با آزار و اذیت اینترنتی دارند ، معلمان به عنوان “دوستان یا بزرگسالان و بزرگسالان (7/91٪)” ، “تنها سازندگان (3/91٪)” و تنها سازندگان والدین (92.6٪) پاسخ دادند. ) انجام داد مشخص شده است که نگرانی زیادی در مورد تأثیر کلمات توهین آمیز ، تهمت و اظهارات تشویقی سازندگان یک نفره است که از طریق YouTube و غیره با آنها روبرو می شوید ، بر روی دانش آموزان و کودکان.

از سوی دیگر ، این مطالعه یک نظرسنجی در مورد ادراک و ادراک جرایم جنسی دیجیتال با هدف بزرگسالان و دانش آموزان در رابطه با حادثه “در اتاق” انجام داد ، که باعث جنجال بزرگ اجتماعی در اوایل سال 2020 شد.

طبق این نظرسنجی ، 29٪ از بزرگسالان و 5.7٪ از دانش آموزان اظهار داشتند که شاهد جنایات جنسی دیجیتال بوده اند. در این میان ، 9 درصد بزرگسالان و 16 درصد دانش آموزان گفتند که “این اصلاً مشکلی نیست” ، که نشان می دهد دانش آموزان نسبت به بزرگسالان کمتر از جرایم جنسی دیجیتال آگاهی دارند.

در آینده ، بر اساس نتایج این مطالعه حقیقت یاب ، کمیسیون ارتباطات کره در نظر دارد با توسعه برنامه های آموزشی پیشرفته برای افزایش آگاهی دانش آموزان از انواع مزاحمت های اینترنتی ، جلوگیری و پاسخگویی به آنها و گسترش آموزش برای جلوگیری از مزاحمت های اینترنتی ، آموزش را ارائه دهد. خشونت برای بزرگسالان …

به ویژه ، به گفته منتقدان ، سوگندها ، تهمت ها و اظهارات تحریک آمیز سازندگان پخش های شخصی در اینترنت تأثیر بسیار منفی در آزار و اذیت اینترنتی دارد ، سازندگان “راهنمای خالق” (نام اولیه) را ایجاد و منتشر کرده اند که حاوی اطلاعات در مورد ایجاد محتوا وی همچنین قصد دارد آموزش خلبانی را انجام دهد.

علاوه بر این ، با افزایش تقاضا برای آموزش غیر حضوری و آموزش از راه دور به دلیل کرونا 19 ، مدارس و م institutionsسسات انواع مختلف محتوای چندرسانه ای را توسعه و توزیع می کنند تا بتوان از آن برای یادگیری آنلاین استفاده کرد.

در همین حال ، بررسی آزار و اذیت سایبری کمیسیون ارتباطات کره یک نظرسنجی ملی برای همه شهروندان (دانش آموزان ، معلمان ، والدین و بزرگسالان) است و از سال 2021 به آمارهای مورد تایید اداره ملی آمار و هدف و روش آن تبدیل شده است ، مانند گسترش اندازه نمونه ، بیشتر بهبود یافته و بهبود خواهد یافت. نتایج نظرسنجی خشونت سایبری 2020 را می توان در صفحه اصلی کمیسیون ارتباطات کره و در صفحه جهان زیبای اینترنت یافت.
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *