با نگاهی به نتایج بررسی دسترسی به وب برای سال 2020 …

[ad_1]

وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات نتایج “نظرسنجی دسترسی به وب 2020” را اعلام کرد
میانگین امتیاز دسترسی آنلاین 60.7 امتیاز است که 7.0 امتیاز بیشتر از سال گذشته است.

[보안뉴스 권 준 기자] وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات (وزیر کی یانگ چوی ، از این پس وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات نامیده می شود) نتایج نظرسنجی دسترسی به وب 2020 را اعلام کرد. در این میان وب سایت های شش شرکت و م institutionsسسه از جمله KT ، SK C&C وجود دارد. ، Lotte ، KB Kookmin Card ، شورای ارزیابی کره و بنیاد میراث فرهنگی کره 100 امتیاز “کاملا” کسب کردند.

[이미지=utoimage]

دسترسی آنلاین به معنای اطمینان از این است که همه کاربران ، از جمله افراد دارای معلولیت و افراد مسن ، می توانند از تمام محتوای ارائه شده در وب سایت استفاده کنند ، بدون در نظر گرفتن ویژگی های جسمی آنها. در این میان 1000 وب سایت از 8 صنعت با دفعات استفاده زیاد از وب سایت ها وجود دارد. برای انطباق با “دستورالعمل های دسترسی به محتوای وب کره (استاندارد ملی)” به طور تصادفی استخراج و ارزیابی شد.

در نتیجه بررسی ، میانگین امتیاز دسترسی به شبکه در هر 1000 وب سایت 60.7 امتیاز بود که نسبت به سال قبل 7.0 امتیاز (13.0٪) افزایش داشت ، اما سطح دسترسی به شبکه هنوز پایین است. به نظر می رسد که استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط سایت هنوز دشوار است.

سطح سطح دسترسی به وب توسط صنعت[자료=과기정통부]

سطح دسترسی به وب توسط فروش سالانه و تعداد کارمندان[자료=과기정통부]

طبق صنعت ، سطح دسترسی در شبکه در زمینه های “تأمین مالی و بیمه” و “اطلاعات و ارتباطات” نسبتاً خوب است و در دسترس بودن در شبکه “تجارت عمده و خرده فروشی” و “م establishسسات و رستوران ها” نسبتاً مناسب است. کم. از نظر اندازه مشاغل ، هرچه سطح دسترسی به شبکه بیشتر باشد ، فروش سالانه بیشتر و تعداد کارمندان بیشتر خواهد بود.

از طرف دیگر ، با در نظر گرفتن هر یک از عناصر نظرسنجی ، در مورد 9 عنصر مانند “کنترل زمان پاسخ” و “ممنوعیت شروع خودکار” ، بیش از 90٪ از اهداف نظرسنجی مطابقت دارند. در مورد 7 عنصر مانند “تهیه متن” ، میزان انطباق کمتر از 50٪ است.

▲ لیست وب سایت های عالی برای دسترسی (95 امتیاز یا بیشتر)[자료=과기정통부]

وزارت علوم و فناوری اطلاعات و ارتباطات پشتیبانی و مشاوره فنی برای بهبود قابلیت دسترسی (40 در سال) به امکاناتی که عمدتا توسط افراد معلول مانند مراکز مراقبت اجتماعی در میان موسسات دارای دسترسی ضعیف در شبکه استفاده می شود ، ارائه می دهد و آموزش های فنی را برای توسعه دهندگان وب فراهم می کند ، تولید و انتشار محتوای آموزشی و غیره این برنامه ریزی شده است که به طور مداوم آگاهی در مورد دسترسی را افزایش می دهد و بهبود را تحریک می کند. علاوه بر این ، ما در نظر داریم به طور فعال از قانون شمول دیجیتال ، که شامل محتوای افزایش کارایی سیستم مربوط به اطمینان از دسترسی به اطلاعات برای افراد آسیب پذیر دیجیتالی است ، به طور فعال پشتیبانی کنیم تا در اسرع وقت به شورای ملی برسد.

علاوه بر این ، وزارت علوم و فناوری تصور می کند که دیجیتال به عنوان بهبود قابلیت دسترسی و پر کردن شکاف دیجیتال برای ایجاد یک فضای دیجیتالی فراگیر است ، بنابراین گروه های آسیب پذیر دیجیتالی مانند افراد دارای معلولیت و افراد مسن در شرایطی که تحول دیجیتالی اقتصاد و جامعه به لطف کرونا 19 در حال رخ دادن است. وی اعلام کرد که به ادامه سیاست ادامه خواهد داد.
[권 준 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *