با فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی برای افراد معلول شغل ایجاد کنید

[ad_1]

آژانس اشتغال افراد دارای معلولیت ، KT توافق نامه ای را در زمینه مدیریت کار مشترک برای اجرای مقادیر ESG امضا کرد

[보안뉴스 박미영 기자] در هفتم ، آژانس کره ای برای اشتغال افراد دارای معلولیت (از این پس “شرکت”) و KT توافق نامه مدیریت کار مشترک برای اجرای مقادیر ESG را امضا کردند. از طریق این توافق نامه ، تصمیم گرفته شد که از برنامه ها و محتوای واقعیت مجازی توسعه یافته با فناوری اطلاعات و ارتباطات KT برای دوره های آموزشی برای افراد معلول و پشتیبانی از کارگران دارای معلولیت استفاده شود.

علاوه بر این ، به منظور گسترش اشتغال افراد دارای معلولیت از گروه KT ، همچنین تصمیم گرفته شده است كه خدمات مشاوره ای برای اشتغال افراد دارای معلولیت برای شركت های با اشتغال كم معلولان در بین شعبات معرفی شود.

برنامه “TALK” که توسط KT برای پشتیبانی از ارتباطات کم شنوایان ساخته شده است ، برنامه ای است که به افراد کم شنوا کمک می کند تا با تبدیل متن به صدا ارتباط برقرار کنند.

KT تصمیم گرفته است برای برقراری ارتباط با کارآموزان و کارگران کم شنوا از TALK پشتیبانی کند و در آینده برای خدمات مراقبت از ناخن برای افراد کم شنوا استفاده خواهد شد.

علاوه بر این ، محتوای واقعیت مجازی واقعیت مجازی در محل کار (VR) ، توسعه یافته توسط KT برای ادغام اجتماعی برای افراد معلول ، تجربه موقعیت های مختلفی است که افراد معلول ممکن است هنگام استفاده از دستگاه های واقعیت مجازی در زندگی کاری خود با آنها روبرو شوند و ارائه آداب و رسوم مناسب در محل کار همانطور که برنامه درسی برای دوره های آموزشی برای افراد دارای معلولیت در مجموعه صنعتی برنامه ریزی شده است.

شرکت و KT نه تنها از برنامه “TALK” و محتوای واقعیت مجازی برای شنوایی و معلولان استفاده می کنند ، بلکه مشاوره مستقیم و غیرمستقیم استخدام را برای افراد دارای معلولیت برای ایجاد شغل برای افراد معلول در میان شرکت های وابسته به KT که برای دستیابی به یک نیاز به آنها نیاز دارند ، ارائه می دهند. سطح اشتغال افراد معلول دو سازمان تصمیم به همکاری با یکدیگر گرفتند.

هیانگ هیون چو ، رئیس این شرکت گفت: “این بسیار منطقی است که KT ، یک شرکت ICT و یک شرکت نمایندگی اشتغال افراد دارای معلولیت ، تصمیم گرفته اند برای ایجاد مشاغل برای افراد دارای معلولیت همکاری کنند. و برای درک ارزش ESG ، با استفاده از نقاط قوت مربوطه. “او گفت:” ما همه تلاش خود را انجام خواهیم داد تا اطمینان حاصل شود که یک اثر اشتغال قابل توجه برای افراد معلول وجود دارد. “
[박미영 기자([email protected])]

www.boannews.com) پخش غیرمجاز-توزیع مجدد ممنوع>

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *